Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk ellesz egyedül 10...

A macskánk ellesz egyedül 10 napig a lakásban?

Figyelt kérdés

Nem részletezem, de mit gondoltok, valaki hagyta már magára? Vizet, tápot hagyok neki, ablakon nézegelődhet, és nem is lesz meleg a lakásban, még ha kint kánikula is lenne??? 50 m2 a lakás.

Udvaron nem akarom hagyni, pedig az a természetes közege, mert egy nyugodt percem nem lenne.


2014. jún. 20. 00:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, hogy ott milyen szag lesz 10 nap múlva....nem irigyellek.

Szerintem jobb lenne egy ismerősnél hagyni, akiben megbízol. Jobb lenne, mint egyedül.

Vagy legalább legyen valaki, aki ránéz naponta, kicsit simizi, friss kaját ad neki, stb...

2014. jún. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz meg. inkább kérjetek meg egy ismerőst hogy menjen át naponta/két naponta vagy passzoljátok le valakinek (mi is ezt tettük)


te meginnád a 10 napos vizet?

arról nem is beszélve hogy már a harmadik nap nem az alomba piszkitana, mert tele lenne...

2014. jún. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ilyen cizellált tisztaság terén, a büdösség tök mellékes, engem a macska pszichéje érdekel, hogy kibírja-e.

És jó nagy szaróedényt kap.

Nincs senki, de senki, akire rábízhatnám.

2014. jún. 20. 00:58
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bírná pszichésen...


Te sem bírnád 10 napig bezárva és elzárva mindenkitől, mindentől, egy nagy fazék töltött káposztával, egy hordó vízzel meg egy marha nagy mobilbudival...

Most komolyan!

Minek neked macska??? :(((((


Olyan meg nincs, hogy nincs senki! Valaki csak van basszus!

2014. jún. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Minek nekem macska? Ez csak 10 nap, 355 napban meg lepkéket vadászik az udvaron....nem hiszem, hogy ennyire rossz lennék...

10 napig simán kibírnám egyébként, ha már kérdeztétek, 3-4 napig önként dalolva, utána már nehezen bírnám, de azért elviselném.

Ha már így támadtok, mi van azokkal, akik panelban tartanak macskát? Ott a macska örök életét 4 fal között tölti, csak épp délután 4-től 8-ig megsimogatják párszor. Nem értem a felzördülést!

2014. jún. 20. 01:14
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
engem érdekelne, hogy vizet hogy, miben tudsz neki hagyni?
2014. jún. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%
állatmenhely nem tud rá átmenetileg vigyázni?
2014. jún. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

A kedves szomszéd is így szokott...Télen nyáron napokra elhúz, a macsot meg kint hagyja az udvaron. Naná, hogy az meg jön hozzánk kosztolni!

De olyan is volt, hogy bezárta a házba. Csóró macsek szó szerint rekedtre nyávogta magát! Lefogyott, csont és bőr volt, pedig állítólag volt neki kaja...


Menhely vagy valami ismi, barát, szomszéd. Vagy tanyán élsz, a legközelebbi szomszédod is 6km-re van?

2014. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
6%

Ha tényleg van több mint elég kaja hagyva, több mint elég víz hagyva több edényben, több almos és almosnak kinevezett ideiglenes almosdoboz, akkor természetesen kibírja, de pszichésen biztos nem tesz jót neki a bezártság és elzártság, pláne ha egy szem macska.

Meg aztán ha valami baj érné, mondjuk székrekedés vagy húgyrekedés, akkor halott macskára érsz haza.

Legalább egy ip kamerát be lehetne izzítani, hogy rá tudj nézni naponta, illetve valakit megbízni kulccsal, hogy ha gond van akkor be tudjanak menni a lakásba.

2014. jún. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%

Ha már így támadtok, mi van azokkal, akik panelban tartanak macskát?


ott a macska mindennap kap friss vizet, kaját, és minden nap takarítva van az alma...



inkább maradjon kint az udvaron arra a 10 napra, ha eddig nem paráztál miatta, akkor most se kell

2014. jún. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!