Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy találhatnám meg a kiscicá...

Hogy találhatnám meg a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Találtam egy kóbor cicát az utcában és észrevettem, hogy nemrég szült. Adtam neki enni és inni, de sajnos nem tarthatom meg. Aggódom érte és a kicsikért, mert nem tudom, hogy hova szülhetett. Megtudtam, hogy meghalt a gazdája és azóta kóborol a közeli kocsmánál (de ugye ott nem nagyon kap enni). Valakinek valami tanács/ötlet, hogy hogy keressem meg őket?
2014. jún. 20. 10:27
 1/3 jucinene ***** válasza:
Kéreezd körbe az embereket hátha valaki tud róla valamit vagy esetleg legyél vele jóban és talán megengedi hogy Kövesd.
2014. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg fogom kérdezni, próbáltam már követni, de nem tudtam, mert ő követett engem, be akart jönni az udvarra, de nekünk van 3 cicánk és nem maradhat szegénykém.
2014. jún. 20. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nemrég szült, akkor a kicsinyei miatt kajára van szüksége és arra, hogy vissza tudjon menni hozzájuk.
2014. jún. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!