Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális? Kiscica+kutya...

Ez normális? Kiscica+kutya összeszoktatása

Figyelt kérdés

8 hetes kiscicám szoktatom össze a kutyáimmal, nagyon jól haladunk (igaz, az egyik le se tojja). Van neki biztonságos helye, ahol a kutyák nem férnek hozzá, és mégis kijön a kutyákhoz, aztán fúj a kutyára, de akkor sem "menekül be", ha lehetne. A kutya meg ugat ész nélkül.

Egyszer-kétszer már elkapta a kutya (értsd: összenyálazta, majd elengedte), de akkor is megy a kutyához, aztán meg fúj rá.


2014. jún. 21. 14:10
 1/5 anonim válasza:

Nálam is ugyanez van csak én nem szoktatom őket össze! Két külön faj azt csinálnak amit akarnak elven!

Bár a kiscicáimat még nem kapta el szerencsére!

2014. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a kutya nem bántja akkor nincs gond,hamarosan összeszoknak.Én is most szoktattam össze két 8 hetes kiscicát a kutyámmal,viszonylag gyorsan ment.Egy hét után már puszipajtások,a macskák már a kutya farkával játszanak.

Igaz a kutyámnak nagyon jó természete van /Golden Retriever/.Az első napokban inkább Ő félt a macskáktól...

2014. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már olyan érzésem van, hogy az a 8 hetes vakarcs szívatja a 60 kilós cane corsóm.

Annyira akarom összeszoktatni őket, hogy szépen eléldegéljenek egymás mellett, nem ragaszkodom az eggyüttalváshoz :)

2014. jún. 21. 14:28
 4/5 A kérdező kommentje:

Hála az égnek a cane corsómnak is jó természete van.

Amelyik nem foglalkozik a cicával, az meg egy "vérszomjas" amstaff. :)

2014. jún. 21. 14:31
 5/5 Medvi ***** válasza:
Ha a kutyák tényleg ilyen ártalmatlanok, akkor nem lesz baj, ugyanis olyasmi még sosem történt, hogy egy cica megölt volna egy kutyát. Az ellenkezője viszont sajnos nagyon gyakori, mindig a cica van nagyobb veszélyben.
2014. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!