Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha egy szuka kutya...

Normális, ha egy szuka kutya mindent megjelöl?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves havanese szuka kutyusom, és az elmúlt pár hónapban azt vettem észre, hogy séta közben kb. minden második fűcsomót lepisil... pedig ezelőtt soha se csinálta, meg amúgyis azt hittem hogy csak a kanok szoktak jelölni. Mikor póráz nélkül sétálunk, akkor is mindig rá kell szólnom, mert különben sehogy sem haladnánk.:/ Miért csinálhatja ezt? 15/L

2014. jún. 12. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, de főleg akkor szokták ezt csinálni, ha már közeledik a tüzelésük ideje. Ha tényleg csak jelöl, és nem az van, hogy a szokottnál például gyakrabban is kell pisilni kimennie, akkor nem kell aggódnod.
2014. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi :)
2014. jún. 12. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem staffim van, ivaros. Ő is mindent megjelöl, felemelt lábbal, iszonyú domináns kutya. Még akkor is így jelöl, ha a közelben sincs a tüzelés ideje.
2014. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyem masfel eves szuka, vegigpisili a setat, neha ket elso labon feszit, ugy pisil, vagy menet kozben csurgat. Minden mas kutya pisijere ra akar jelolni. Staffi szinten.
2014. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gyevickie ***** válasza:
Nekem golden-kuvasz keverékem van, ő is szuka. Sétánál szintén sokat jelöl. Mikor kifogy a pisiből, akkor kapar a 4 lábával, hogy az ujjai közötti mirigyekből hagyjon ott szagot. Pedig szerintem nem domináns kutya, minden emberre-kutyára hevesen csóválja a farkát. Tüzeléskor 2x ennyit jelölt. Mostmár ivartalanított, de ebben változás nincs.
2014. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az enyém sem domináns egyáltalán, ezért sem értettem... de hát ezek szerint normális :D

Köszi a válaszokat

2014. jún. 13. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
enyém is ezt szokta csinálni (nem csak akkor amikor tüzel):)
2014. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!