Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Így igényel valami kezelést...

Így igényel valami kezelést vajon a 9 hetes kölyök cica szeme?

Figyelt kérdés

Amikor 3 hetes volt össze ragadtak a szemei. Természetesen akkor kapott állatorvostól szemkenőcsöt, amivel szépen rendbe jött.

Tegnap láttam a szemén egy apró csepp genny szerű csíkot, aztán mire kettőt fordultam semmi nem volt ott. Ma amikor adtam a vacsit megint gennyes volt a szeme. Bejöttem vattáért hogy letudjam mosni neki nedves vattávál, de mire vissza mentem tiszta volt a szeme. Gondolom vagy magának mosta le vagy az anya cica.

Szerintetek szükséges megint 1 hétig kezelni a krémmel? Vagy hagyjam hogyha az anya tisztogatja neki?


2014. jún. 25. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A macskáknak sokszor csipás a szemük, de ha ez inkább gennyes, akkor vidd el orvoshoz, nézesd meg mindenesetre, vagy kenheted neki egy kicsit, csak hogy ne jöjjön elő. Ha lemossa, vagy az anyja leszedi neki, akkor nincs gond, de azért nézesd meg/ kend. :)
2014. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Medvi ***** válasza:
60%
Igen, jobban jársz ha megint kenni kezded, ha már úgyis ott van az a kenőcs.
2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!