Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Idegrendszerre kiható méreg...

Idegrendszerre kiható méreg mennyi idő alatt hat?

Figyelt kérdés

Egy hányással,izomgörccsel,nyálzással járó idegrendszeri méregnek mennyi idő után mutatkoznak a tünetei??


Köszi! :)


2014. júl. 1. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Megmérgeztél egy állatot, vagy mi a franc? ><
2014. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ugye nem magad akarod meg mérgezni vagy valakit?:ooo
2014. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jajj,dehogy is,nincs semmi ilyen szándékom :D A pár órás kiscsirkét megsiratom,nemhogy megmérgezni macskát!

Bolhásak a macskáim,és mivel 8 hetesek,az állatboltban nem volt semmi erre a korra,a csepegtetőket pedig az összeset eladták,szóval gyógyszertárból vettünk Piretrin Extra nevezetű port,viszont ez nem a legjobb a macskának.

Tegnap 17 óra fele poroztam őket,és az érdekelne,hogyha most teljesen jólvannak,és játszanak meg alszanak,szóval mindent amit kell akkor megnyugodhatok,nem lesz már semmi bajuk tőle??

Amúgy ritkán produkál mérgezést,de nem lehetetlen,ezért szeretném tudni.

2014. júl. 1. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Piretrintől szerintem semmi bajuk nem lesz, bár inkább insecticid 2000 spray kellett volna, de viszont elég csak a nyakukat bekenni olyan formán amit egy nyakörv is lefed, mert a bolháknak át kell menniük ezen a részen , és akkor elpusztulnak.
2014. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor megnyugodtam :D már az hittem csinálni akarsz valamit xD

akkor jó :) :DDD

2014. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!