Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fél tőlem vagy csak játszik a...

Fél tőlem vagy csak játszik a kiscicám?

Figyelt kérdés
Sosem bántottam, imádom a cicámat. Még kicsike, 3 hónapos. Sokat fut el előlem és fut vissza, mikor meg akarom fogni fut el harapdál jön vissza. De mindig velem alszik, mikor álmos olyan kis kedves :D

2014. júl. 1. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyém is ugyanígy idiótáskodik :D

Szerintem csak játszik :D


2 darab 8 hetes ördögöcske gazdija 3 napja :D

2014. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Játékból gyakorolja a veszély elől menekülést.

Lecsapott fülekkel, görbített farokkal menekülnek a veszély elől.

Macskák szeretnek bújócskázni is, egymással vagy a gazdival, hogy gyakorolják ezt a veszélyt látok és menekülök viselkedést.

2014. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nüncüske válasza:
Csak játszik mivel alapvetően ragadozó ágról származnak így ez az ösztön megmarad bennük! Ha játszik veled akkor nagyon is szeret és megbízik benned!
2014. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PawahDani válasza:

Nem teljesen ideillő, de egy kicsit mégis.

Nekem nincs macskám, csak volt, de "megkóstolta" egy kutyus, így már nincs macskám. Szerintetek melyik az a macskafaj, amelyik barátsága, játékos, és ragaszkodó, mert az utóbbi macskám előtt volt 2 macskám, mindkettő elszökött, pedig teljesen jó voltam hozzájuk, elég kaját adtam nekik, és vizük és tejük is volt, amelyiket akarták, mindig játszottam velük, kölyke egyiknek sem volt, szóval nem volt utódja, amit baszkuráltam, és azért ment el. Szóval akkor van ilyen macskafaj?

2014. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!