Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kakil össze-vissza?

Miért kakil össze-vissza?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 3hónapos cicám(fiú),és elkezdett össze-vissza kakilni 1 hete,pedig eddig ügyesen a kakilójába végezte a dolgát.Miért csinálhatja?

Köszi a válaszokat!



2014. júl. 1. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem váltottatok almot? A cicák válogatósak, lehet, hogy nem tetszik neki az új. Vagy esetleg nem elég tiszta a helye. Még ha csomósodó almod is van, amit könnyű tisztítani, azt is ki kell cserélni és teljesen tisztát tenni a helyére. Ha ezek mind rendben vannak, akkor lehet, hogy csak szimplán megunta a régit, valami jobb vagy más kell neki.


Amit még tenni tudsz, ahova odacsinált, ott domesztosszal jól átdörgölöd, hogy ne érezze ott többet a szagot. Ha esetleg virágba csinálja, akkor próbáld meg valahogy lefedni a cserepeket, miután rendesen kipucoltad a földet.

2014. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,nem váltottunk almot,meg mindig tiszta a helye,de lekopogom ma,amikor hazaértem nem fogadott meglepi csomag. =)

Remélem így is marad.

2014. júl. 2. 20:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem,nem kopogtam le eléggé,megtalálta a fürdőszoba szőnyeget is.Pedig még el is mostam a piszkolóját.Nem tudom,mit csináljak már vele...
2014. júl. 2. 22:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még egy tippem van, ha azok mind rendbe vannak, amiket fenn írtam. Szedd össze a kakiját és tedd az alomba. Én így szoktattam a szobatisztaságot is. Kaki és pisis törlő is ment a sarokba, ha az sem válik be, akkor nézz valami más almot, hátha megunta a régit. Pisi egyébként a helyére megy?
2014. júl. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pisilni a helyére pisil.Köszönöm a segítségedet.:)
2014. júl. 4. 10:19
 6/9 anonim válasza:
52%
sz.rik rád
2014. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ...értelmes volt...! :)

Amúgy kb. tényleg.xD

2014. júl. 6. 21:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém idős cica és mégis ugyanezt kezdte csinálni. Hazaérek és átható kakaszag fogad. Rögtön tudom, hogy nem a wc-jéből jön, hanem a szőnyegről! :( Locsolom a helyeket ecetes vízzel (Domestos nem jó, mert kiszedné a sötét szőnyeg színét..), hogy hátha elveszem a kedvét, de amint megszárad, újra odacsinál. Pisi is és kaki is. Pedig régen soha.. Most azt találtam ki, hogy veszek 100%-os illóolajat, vízzel felhigítom és az egész lakást befújom vele. Legalább jó illat lesz.. Az egyetlen hely, ahova nem fújok, az az alom lesz. Csak addig szándékozom ezt tenni, míg vissza nem szokik, mert nem akarom stresszelni az erős "szaggal".
2014. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fölösleges bármilyen tisztítószerrel próbálkozni, mert a pisikakiban olyan enzimek vannak, amiket képtelen eltávolítani bármelyik legerősebb tisztítószer. Ráadásul káros is lehet a cicára! Fel kell szedni az ürüléket, az jó ötlet, hogy a wc-jébe teszed. Azután feltörlöd a helyet, ahová ment a kaksi, majd veszel speciális, direkt erre a célra gyártott, nagyon hatásos CET OFF (ennek jó erős a szaga, most próbálgatom), régebben ez Urine Off volt, de ezt ha jól tudom már nem árulják (ennek kellemesebb volt a szaga és nagyon hatásos)


OKOSGAZDI: [link]


URINE OFF: [link]

2018. jún. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!