Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új cica. Meddig lesznek...

Új cica. Meddig lesznek ellenségek?

Figyelt kérdés

Van két szoba cicám. Tesók imádták egymást!:(

Most találtam uton haza felé egy kisebb cicát náluk.

Haza hoztam bezártam közzéjük.

Mostmár a két tesó is fújtat egymásra!:( Meg van hogy rám is.:( mi lett itt?:(



2014. júl. 4. 00:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1 hónap is sokszor eltelik, amíg összejönnek.

Nálunk az volt, hogy a kicsinek a fenekét mikor a nagy megszagoltam, utána már nem fújt rá, azóta meg össze is barátkoztak.

2014. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Döntenen kellett!:(

A tesók telejesen megutalták egymást.:(

Nagyon sajnáltam a jövevényt meg most is de menni e kellett.:( Kidobtam az ablakon.:( nem magas de nagyon nagyon nagyon nagyon sajnálom!:( Eleve kirakva találtam:(((

Egy kisbolhanyakörvel. Megettetem,megfürdettem,megittatam,de ennyi.:( De most hallom kint nyávog.:(

Ahj mit tettem.:( Végűl is itt nagyobb esélyes talál magának gazdit mint abban az erdő mellett ahol ki tették. :( Helyesen cselekedtem?:(

Csak megne egye valami.:(

De most is verkednek morognak fujtatnak egymásra a két tesó cicák. :((( De ők együtt születtek most mér ilyenek???????????

Azt hittem ha kirakom az idegent jobb lesz.:((

2014. júl. 4. 01:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Úristen! Nagyon nem cselekedtél helyesen!! Azt a ki ártatlant magára hagyni kitenni mindenféle veszélynek? Fényképezd le és tedd fel, hirdesd meg, maximum ne engedd a nagyok közé, ennyi! Tartsd máshol, de törődj az ártatlannal!
2014. júl. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Eleve ha bolha nyakörv van rajta, akkor az valakié csak elkóborolt! Tegyél ki plakátot és jelentkezik a gazdi! Mi az hogy kidobod az ablakon? És ha téged dobnának ki? Könyörgöm, hová lett az emberség?
2014. júl. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az egy olyan hely ahol direkt ott rakják ki az olyan állatott ami nem kell nekik.

De mitótta itt bent volt. Szinte ölik egymást a cicáim pedig az előtt szereték egymást.

2014. júl. 4. 01:33
 6/14 A kérdező kommentje:
Ahj kimentem és vissza hoztam! :(
2014. júl. 4. 01:42
 7/14 A kérdező kommentje:
De akkor mit tegyek hogy a tesók tesók legyenek és szeressék egymást mind???????
2014. júl. 4. 01:44
 8/14 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN!!! Neked nem való állat :O kidobod az ablakon :SS az összes állatot elvenném tőled aztán úgy kivágnálak az ablakon mint azt a bizonyos macskát....gondolsz egyet és kidobod mert szerinted nem lesz jó ott neki :O

vagy egy fiatal kis k... vagy, vagy egy érzelemszegény senki

2014. júl. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Olyan aki jobban szereti a macskáit mint egy idegent. Miótta megjelent óriási szocsiális probléma lett a macskáimon urrá. Durvák lettek. Nem is kicsit. Az ezelőtt két egymást imádó cica tesók akik egymáson aludtak most 10 méterre fekszenek egymástól és óriásit harapnak egymásba csak úgy. Szinte vérresre!

Mintha megvesztek volna csak csorgó nyál nélkűl. Képesek rám is fuhtatni,morogni,harapni. Ez se nekem sem nekik nem jó meg sem senkinek itthol.

Ha ez az állapot nem fog vissza állni az eredetire vagy legalább nem fog javúlni úgy semmi értelmét nem látom macskát tartani tovább és mind3man mennek oda ahhonan a jövevény jött.

2014. júl. 4. 02:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Elmebeteg. Plüssmackót sem bíznék rád, nemhogy élő állatot!
2014. júl. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!