Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős! Az anya macska nem...

Sürgős! Az anya macska nem szoptatja a kiscicáját odarakom és mindig elmegy adtam neki enni de akkorse mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A macskák megérzik, ha a kölykük nem életrevaló, beteg vagy el fog pusztulni. Ilyenkor hiába rakod oda a kicsit, ellöki magától.
2014. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor el fog pusztulni?
2014. júl. 5. 18:11
 3/4 anonim válasza:
Vegyél cumisüveget és abból etesd rendes tejjel
2014. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van módod kecsketejet szerezni akkor azt tudsz nekik adni! Ha nincs akkor lehet tápszert kapni cicababáknak! 3 hetesek akkor már elég ha egy hétig eteted őket, az én cicám 4 hetes volt mikor rátaláltunk és elfogadta, megette a junior kaját! Gondolom kénytelen volt, mivel hogy tök egyedül ugrabugrált a kertben! A nagyon kicsiket 3 óránként etetni kell! Ők már nagyobbak szerintem elég nekik a 4-5 óránkénti etetés! De a legjobb ha felhívod az orvost! Ivartalanításon nem gondolkoztál? Mi lesz a kicsik sorsa később?
2014. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!