Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Békés megyében tud va laki...

Békés megyében tud va laki (lehetőleg ingyen elvihető) kiscicát, aminek fehér bundája és kék szeme van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja, meg toronyórát lánccal, és ha már úgyis benne van, a Buckingham-palotát is mellé.
2014. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi ilyen képet láttam feltöltve az interneten, gondoltam hogy nem található minden sarkon egy ilyen cica, de azért reméltem hogy valahol közelebb is található ilyen, még ha nem is ingyen... csak megérdeklődtem, azt hittem ez az oldal azért van.
2014. júl. 8. 00:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Apróhirdetős oldalakon nézz körbe ingyen elvihető cicák után, vagy menhelyeken. Arra figyelj, hogy a kiscicák szeme alapból kék, kb. 12 hetes koruk környékére váltanak szemszínt, tehát ha ennél fiatalabb a cica, nem garantált, hogy kék marad a szeme.


A másik, amire figyelj, hogy a fehér szőrű, kék szemű macskák nagyon gyakran süketek.

2014. júl. 8. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a "lehetőleg ingyen elvihető"-re reagáltam. Ugyanis ha már az árát se tudnád kifizetni, mi lesz az oltásaival, az ellátásával, kajával, egyéb költségeivel?
2014. júl. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szem szín általában 6 hetes kor körül változik, nem 12.

Persze vannak kivételek, így olyanról is hallottam hogy macskának 2-3 évesen változott a szemszíne, de a 6 hét az általános.


Ritka a hófehér-kék szemű cica, és bizony mostmár tapasztalatból tudom hogy valóban süket.


Pest megyében tudok :) Ő már 10 hetes

2014. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat! :) igazából nem is a szem színén van a hangsúly... van egy fekete cicám és hozzá kerestem volna egy fehéret :) de tényleg köszi :)
2014. júl. 8. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!