Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Patkánymérget evett?

Patkánymérget evett?

Figyelt kérdés
Patkányméreg volt kirakva, és benne volt egy szem táp (nem annyira volt beleragadva), és a macskám kiette. A táp alján volt egy pici méreg. Azonnal adtam neki egy kis kenyeret, meg tejet, megette, és most pihen, mosakodik. Semmi tünetet nem látok rajta. Állatorvoshoz nem tudom elvinni. Idős macska, de elég szívós. Szerintetek?
2014. júl. 8. 11:04
1 2
 11/14 Medvi ***** válasza:
Ha van olyan ismerősöd akinek a közeletekben fél évesnél fiatalabb kisbabája van, attól kérhetnél egy ampulla K-vitamint, mert a kisbabák szednek ilyesmit. Többé ne rakjatok ki semmilyen mérget olyan helyre, ahol a cicák elérhetik...
2014. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nagyszuleim hivtak hozza allatorvost, azt mondta, hogy ennyi mennyisegre nem ad neki szurit, de hagyott itt vitamint, hogy ha meg ma rosszul lesz adjam be neki.


Teljesen veletlenul ment a kozelebe, de mar elraktam (par hete kint van, mar tuti meghalt az eger).

2014. júl. 8. 19:15
 13/14 anonim válasza:
Az én kutyám megevett egy egész zacskóval semmi baja
2014. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miújság?
2023. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!