Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két négy hónapos kiscicánk...

Van két négy hónapos kiscicánk. Egyedül lehet őket hagyni 3 napra? Hogy oldjam meg hogy ne legyen bajuk?

Figyelt kérdés
Lakodalomba kell mennünk az ország másik felébe. Rokonságra se hagyhatom a cicákat, hisz ők is jönnek. A barátok szintén nem jöhetnek szóba, mindenkinél kutya van. Én szeretném magunkkal vinni őket, de a párom szerint ez nem jó ötlet. Nem bírnák a 6 órás utat a kocsiban, meg a szálláson is csak a gond lenne velük. De én annyira féltem őket. De mégsem zárhatjuk be őket 3 napra!

2014. júl. 8. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi lesz velük? 3 napig nem kapnak se enni, se inni? Ez azért durva. Adj valakinek kulcsot, hogy legalább enni és inni kapjanak. De ők még nagyon kicsik ahhoz, hogy 3 napig egyedül legyenek.
2014. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

háát 3 nap húzós szerintem bár raksz ki nagyon sok vizet meg cica kaját akkor talán (bár lehet hamar bezabálják de éhen nem fognak halni tuti)

bár ha nagyon fel melegszik a lakás vagy bajuk eshet a nyár miatt akkor inkább ne

2014. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát...esetleg ha megbízható a szomszédotok akkor neki kéne kulcsot adni vagy nemtom de vizet és száraztápot RAKJ KI NEKIK!
2014. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet, hogy az lesz a megoldás, hogy adunk valakinek kulcsot a lakáshoz addig. De én akkor is féltem őket. Legszívesebben vinném őket magammal.
2014. júl. 8. 16:48
 5/5 Medvi ***** válasza:
Ne vidd el őket, rossz lenne nekik az utazás. Inkább bízd meg egy jóbarátodat, akiben megbízol, hogy naponta kétszer menjen át megetetni őket, tegyél ki nekik egy nagy tál vizet és egy nagy tál száraz kaját is, ha a barátod elfelejtené vagy valami miatt mégsem tudna eljutni hozzájuk. Mondd meg a barátodnak, hogy a kutyáját ne vigye magával.
2014. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!