Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kifejlett fiú cica mellé...

Kifejlett fiú cica mellé lehet hozni egy kis lány cicát? Több lent.

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves kutyánk és van egy 3 éves fiú macskánk, nagyon összeszokottak. Most azon gondolkodunk, hogy befogadunk egy kis lány cicust. Ivartalanítva lesz a lány, a fiú nincsen, ezért most is csavarog. Attól félek, hogy a kicsi miatt a nagy macskánk elmegy hazulról (kintiek az állatok allergia miatt).

A kutya miatt nem félek, nagyon szereti a macskákat.



2014. júl. 10. 23:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Elcsavarogni elfog sz ivartalanítás után is. És így hamarabb megverik őt kint. De szerintem kérj véleményt egy jó állatorvostól. Ő mégiscsak jobban tudja mint itt bárki
2014. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanitas utan nem fog elcsavarogni hetekre, egeszen egyszeruen azert, mert nincs miert.

Es megverni sem fogjak, mert elkeruli a konfliktust, mert nem akar mindenaron elso lenni.


Es, egy allatorvos nem etologus, neki az a feladata, hogy meggyogyitsa az allatot, nem az, hogy a viselkedesevel foglalkozzon.

2014. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
szerintem az állatorvos az aki a legjobb tanácsokat adja, és az én ivartalanított cicám mindig elmegy itthonról és verik őt nem egyszer láttam már
2014. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Az en macskam meg szeret uszni a kadba, es a medencebe, szoval minden macska szeret uszni.

Szerintem meg az etologusok jobban ertenek az allati viselkedeshez, mert ok azt tanuljak. Cserebe nem tudnak peldaul muteni.

2014. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
De én nem azt mondtam hogy az állati viselkedésről kérdezze az orvost, hanem arról hogy mennyire fontos az ivartalanítás ebben az esetben
2014. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

hú ha viszont volt olyan, akinek a macskáját megverték, akkor lehet, hogy nem ivartalanítom, féltem nagyon!

köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, személyes tapasztalatok leírását! nagyon sokat segítettetek!


holnap majd kiderül, hogy miként fognak reagálni egymásra :)

2014. júl. 12. 10:23
 17/31 anonim ***** válasza:
sok sikert és jó cicázást :D
2014. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, azert en jobban feltenem attol, hogy ivartalanitas nelkul amugy is megverik, mint attol, hogy ivartalanitva talan megverik.

Illetve, en nem szivesen valasztanam azt, hogy hetekig eltunik, (Es aggodhatok erte) mert nincs ivartalanitva, mint azt, hogy max egy-fel napra tunik el, mert ivartalanitva van.

Komolyan nem ertem, hogy lehet elviselni a tobb napig tarto bizonytalansagot, hogy el-e meg, egy olyan macskanal, akit szeretsz. -_-

2014. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

nem tudom elviselni, de nem is volt még annyi ideig távol, furán hangzik, de ez a macska nem a hely miatt és nem a kaja miatt jár vissza, sokszor miattunk!

ez nem olyan macska, mint az előzőek

és féltem, hogy valami baj történik a műtét során, félek emiatt

meg nekem kicsit drága

2014. júl. 12. 16:47
 20/31 anonim ***** válasza:
24%
nekem is ilyen a cicám, vagyis jobban mondva ilyen volt mert már nem él, öreg volt és elpusztult, de szép hosszu élete volt. nem volt ivartalanítva és szintén kinti cica volt, mindeig csavargott, és igen ő is sokszor miattam jött haza, láttszott rajta hogy mennyire szeret minket. aki ezt nem élte még átt a cicájával ezt nem tudhatja hogy milyen. fölösleges az ivartalanítás kinti macskánál mert megváltozhat a viselkedése is a sok stressztől, és bizonytalan lesz, és lehet hogy ezért fog a vesztébe rohannai. a kinti cicát hagyni kell hogy éljen, ha szeret visszajön, és akárki mond bármit ez valóban ígyvan, tapasztaltam.
2014. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!