Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ide jutottak a magyarok brit...

Ide jutottak a magyarok brit tenyésztésileg?

Figyelt kérdés

Igaz, annyira nem értek a macskákhoz, de ma kíváncsiságból meglestem a brit rövidszőrűket a neten hogy mennyiért milyenek mennek. Elképedtem milyen macskákat árulnak törzskönyves britként... full házimacska kinézet. Ennyire el lett rontva a fajta, vagy csak én látom így? A fejük hosszúkás, bundájuk semmilyen.. színük ??cirmos és foltos?? (talán új divat..)én ezt nem értem. Miért van ez? Olyan szép ez a fajta macska, nekem is van egy gyönyörű lánykám egy keleti és egy himalája mellett.

Most akkor komolyan kezdik elcseszni ezt a fajtát, vagy csak én vettem észre?



2014. júl. 11. 14:48
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek kapásból de még láttam sokkal rosszabbakat is ... Csak a gépem kezd behalni és a képek sem jönnek be :D

2014. júl. 11. 14:57
 2/4 KGabi0000 ***** válasza:
Az elsők ugyanolyanok,mint az én házimacskám
2014. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elso siman nem brit, max pettyes ezustciromos.

A masik meg, siman ilyen szinu, teljesen standard. Ha csak kekben, es "whisakasszinu"-ben tudsz gondolkodni, amikor britrol hallasz, az nem a fajta hibaja.


Ugyhogy, igen, a szaporitok elcseszik a fajt azzal, hogy minden ezustcirmos hazimacskat lehoznak, mint whiskas brit.

De a ritkabb szinekkel semmi baj. Sot.

2014. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már az elején hibádzik a dolog, méghozzá ott, hogy egy tenyésztő nem jófogáson hirdet, ami a jó kis szaporítók tanyája.

A másik pedig a laikusok, akik azt hiszik, hogy egy sima rövidszőrű cica brit. Mivel bármilyen kinézetű lehet a bundája, és ezzel a címszóval amúgy is könnyű pénzt csinálni szerencsétlen állatokból.

Inkább egy kiállításra menj el, ott vannak nagyon szép britek :)

2014. júl. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!