Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miben vigyem állatorvoshoz a...

Miben vigyem állatorvoshoz a kismacskámat? Nincsen macskahordozóm. Kocsival mennénk, de attól tartok, hogy ha kézben viszem kiugrik a kezemből vagy valami.

Figyelt kérdés

2014. júl. 12. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kartondoboz is jobb a semminél. Persze akkora levegőző és kukucskáló nyílásokkal ellátva, hogy azokon kibújni ne tudjon.
2014. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, kartondoboz,

vagy mikor nekünk még nem volt hordozónk akkor egy bevásárló táska szerűségben vittük pórázzal, hogy ne tudjon kiugrani :D hátránya, hogy még egy ember kell ha kocsival mész, vki aki fogja addig a macskát, míg vezetsz.


DE puszta kézzel semmiképp ne vidd. Még az is lehet hogy a rendelőben lesz pl. egy kutya... Akkor azt a macskát megfékezni senki sem tudná:D

2014. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de kiugrik belőle. Most, hogy lemegyek beugrok venni neki egy hordozót, de addig le kell valahogy vinnem. Azért ilyen sürgős, mert délután elutazik a doki. Olyan hirtelen került hozzánk a cica, hogy nem tudtam rá megfelelően felkészülni.
2014. júl. 12. 09:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, végül sikerült kitalálnom egy szuper jó átmeneti megoldást! :)
2014. júl. 12. 09:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel a hordozó szólj, linkelek egyet üzenetben, még kiszállítással is olcsóbb, mint a Fresnapfban a leggagyibb, és az egyik legprofibb darab.
2014. júl. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Utolsó, de már vettem.
2014. júl. 21. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!