Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a kóbor macska idehozza...

Ha a kóbor macska idehozza hozzánk a kiscicáot, és azoknak valami bajuk van, önző, gondatlan vagyok, ha nem viszem állatorvoshoz azt a macskát, amelyik nem az enyém?

Figyelt kérdés
A macska ideszokott, mert szoktunk neki kaját adni, hogy ne éhezzen már szegény. A kiscicáit áthozta hozzánk, nézegettük őket hogy milyen kis cukik. 3 kiscica van, abből 2-nek van valami a szemével (olyan mintha nagyon nagyon csipás lenne Nekik). Gondoltunk rá, hogy kamillával megtörölgetjük Nekik, de mi van ha csak ártunk vele, vagy valamit elkapunk? Erre jön az: "vidd állatorvoshoz!!!". Az állatorvos drága, és nem a mi macskánk. Nem állunk úgy anyagilag, hogy állatorvoshoz cipeljük őket. Ha saját állat lenne, akkor persze, más a helyzet. Emiatt elítélendő vagyok, és rossz ember? (a szomszédunk elvitte őket állatorvoshoz).
2014. máj. 29. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy elítélendő, de most - gondolom - megtanultad, hogy a tetteidnek következménye van.

Ha etetni kezdesz egy állatot, vagy máshogy magadhoz szoktatod, akkor attól kezdve felelsz is érte.

2014. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
a gazdájának kell elvinni őket az állatorvoshoz. a szomszédé a macska? amúgy kamillával nyugodtan kitörölgethettétek volna a szemüket, mi is azzal szoktuk, egy két nap alatt rendbe szokta hozni a szemüket.
2014. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, ha van rá egy kis pénzed, neked lesz jobb, ha elviszed. Hogy fogod magad érezni, ha elpusztulnak...


Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél. (A róka a kishercegből)

2014. máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Részemről elítélendő, hogy valaki magához szoktat etetéssel egy állatot, majd nem törődik vele ha beteg lesz.

Kamillával törölgetés enyhíti a tüneteket, de ha macskanáthás, gyógyszer nélkül kevés lesz.

Egyébként nem kaptok el tőle semmit.

2014. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy állatvédő szervezetet hogy segítsenek a cicákat orvoshoz juttatni és utána gazdit találni.Én tudnék ajánlani segítőtárs,ha írsz PÜ-t nekem,küldöm az illető telefonszámát.
2014. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is magamhoz szoktattam így etetéssel egy macskát és neki is lettek kölykei és idehozta őket a házunk elé hogy segítsek. Nekünk volt hely ahová elvigyük őket úgyhogy bezártam anyamacskával együtt a kicsiket és már lett nekik gazdájuk.
2014. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!