Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Dudor nőtt a cicám pofájára!...

Dudor nőtt a cicám pofájára! Mi lehet az és mit tegyek?

Figyelt kérdés

A cica fejének jobb féltekén, az állkapocs és a koponya találkozásánál hátrébb, de még nem a nyakán egy kemény dudor nőtt. De csak az egyik féltekére! Pár nap alatt újult ki, és most már feltűnően nagy. Ha nyomkodom a macska nem érez fájdalmat, szabadon nyomkodhatom neki. kemény, tehát nem egy vizenyős dudorról beszélek, hanem kő kemény. A szőr ott nem hullott ki, nincs seb, csak egyszerűen nőtt oda egy pukli.

Még nem vittük állatorvoshoz, de gondoltam érdeklődök egy kicsit mielőtt vak riasztást adnák ki.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. júl. 12. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Így utána olvasva sok mindentől lehet.Szerintem mindenképpen vidd el orvoshoz,minél hamarabb ne hogy valami baj(a) legyen.
2014. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb félni, mint mginedni! Szerintem is vigyétek el minél hamarabb egy állatorvoshoz!
2014. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen meg kell mutatni orvosnak, komoly baj is lehet belőle, ha nincs kezelve.
2014. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben majd elvisszük orvoshoz, de mivel ma vasárnap van, így csak hétfőn tudjuk elvinni az ügyeletre.

Elfelejtettem leírni, de a cicus kisfiú, és olyan kb 1 éves lehet vagy annál fiatalabb:)

2014. júl. 13. 08:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn mindenképp vigyétek el. Aztán írd meg mi van a cicussal, remélem semmi komoly.:)
2014. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anheszenamon válasza:
Szia! Kiderült mi a baja a cicádnak? Én ugyanezt tapasztaltam ma a fiú cicámon :(
2014. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
O, szegeny!:( Remelem, kerdezo a te cicad mar jobban van es utolso valaszolo, a tied is jobban lesz!:)
2014. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ugyonez van most a cicammal:( mi tortent a tietekkel?
2018. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha valakit még éredekelne esetleg, az én macskámnak tályogja volt, de nem kellett vágni, csak kicsit kiszúrta az orvos, és azóta rendben van:)
2018. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendbe jött azóta egész gyorsan. Kilukadt ha lehet így mondani a dudor és genny folyadék jött ki. Gyorsan le is apadt és meggyógyult.
2019. febr. 28. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!