Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfizethető állatorvost...

Megfizethető állatorvost tudtok ajánlani Piliscsaba környékén?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem egészségügyi problémáról lenne szó, csak 4 cicámat szeretném beoltatni, és szeretném ezt minél olcsóbban megúszni. Elég sok állatorvos van a közelben és nem nagyon ismerek senkit. Jó lenne ha házhoz is tudna jönni, mert 4 macskát egyszerre elég bajos lenne felpakolnom és elvinnem.:)
2014. júl. 20. 11:04
 1/4 Yuki3 válasza:

[link]

Itt az oldal linkje.

2014. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de én inkàbb személyes tapasztalatokra gondoltam, kikeresni én is ki tudom. Aki itt Piliscsabàn rendel nagyon dràga, ezért érdeklödtem ki van a környéken jò àron.
2014. júl. 27. 11:21
 3/4 Yuki3 válasza:
Ja bocs, nem tudtam
2014. júl. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom a megfizethető szónál mire gondolsz. Én Únyra járok Dr. Lakatos Tiborhoz, szerintem az egész környék legjobb állatorvosa. Sok helyre jártam már, de messze felülmúlja a többieket itt Budakeszitől Esztergomig. A rendelője extra felszerelt, tágas, barátságos, a doki meg nagyon lelkiismeretes. Budakeszin a Klapka és az Esztergomi Kertvárosi rendelő van a környéken ezen a szinten, de azok megfizethetetlenek. Ajánom, látogass el egyszer és próbáldd ki.
2017. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!