Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apukám tolatás közbe elütötte...

Apukám tolatás közbe elütötte a kiscicám tudtam volna segíteni a cicának de nem tettem meg hogy tudnám magamnak megbocsátani?

Figyelt kérdés

Amikor a kiscica még a kerék mögött volt akkor még apukám nem indult el ha időben reagáltam volna akkor talán még élne a kiscicám ítéljem el magam ?

Nagyon gytör a lelki ismeret ...Ez ma történ 12óra felé

A cicát már eltemettük csináltam neki egy kis keresztet..:(



2014. júl. 27. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen,tudod vannak azok a helyzetek,amikbe tényleg ez van,és soha nem mondtam senkire azért egy rossz szót,mert a gyerekét védte bár más helyett,stb.,csak az illető végignézte azt,hogy apukája eltolatja a macskát,miközben neki annyit kellett volna csak tenni,hogy szól apukájának,hogy ne induljon el,felveszi a macskát,és ennyi!!

De én nem hibáztatom,nem kell eret vágni,meg hasonlók,de aki azt nem tudja egy ilyen hétköznapi dologba felfogni,hogy az a macska minden életveszély nélkül menthető lett volna(és nem volt se forró leves,se gyerek,se esküvő,csak szimpla blokk),azt sajnálom!

2014. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mint csinálni. A macskának tudnia kell magára vigyázni. Abban a pillanatban úgy ítélted meg, hogy nem kell beavatkozni. Az élet mást mutatott.

Ha cselekszel, akkor lehet, hogy lenne egy macskád és egy kezed, mert a másikat az autó zúzta szét.

Az élet olyan (pillanatnyi ismereteink szerint), hogy az idő egy irányba halad. Az ember dönt és egy perc egy év múlva kiderül, hogy helyes volt-e. Vagy nem.

Itt például annyi derült ki, hogy valamit tenni kellett volna. De:

*Lett volna rá időd? (ha az ember veszélyt érzékel az időérzékelés torzul)

*Amit tenni tudtál volna téged nem sodor bajba?

*Valóban tudtál volna segíteni? (távolság, idő, lehetőségek)


Ezek olyan kérdések, amelyeket feltenni könnyű, a válasz rá talán nem is létezik.


Nincs más lehetőséged, mint továbblépni. Sírd ki magad. Nyugodj meg. És fogadj be egy másik dorombolősat

2014. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
9-es és utolsó válaszoló összefoglalta a gondolataimat az egészről. Talán annyit fűznék még hozzá, hogy én egyszer sajnos ráléptem egy kölyök tengerimalacra. Lassan léptem, de a kis buta a lábam alá szaladt, még vergődött is, mielőtt kimúlt szerencsétlen. Kicsi voltam, napokig bőgtem utána. Aztán egyre kevésbé volt miatta rossz érzésem, egy év múlva pedig már semmi. Majd elfelejted, ennyi. Macskád meg lesz másik.
2014. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!