Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hatásos úgy is a rácsepegtetős...

Hatásos úgy is a rácsepegtetős bolha írtó hogy nagy része a szőrére ment?

Figyelt kérdés

3 hónapos kiscica, ez volt az első bolha ellenes kezelése és hát nem díjazta. Hiába próbáltam a szőrt széthúzva a bőrére csepegtetni, annyira ficánkolt hogy inkább a szőre ázott.

Így is felfog tudni szívódni, hatásos lesz?


Esetleg a jövőre nézve jó módszerre is várok tanácsot hogy hogy lehet egy folyton mozgó kiscicára csepegtetni.


2014. júl. 31. 11:25
 1/4 amira21 válasza:

Én ugy tudom akkor lesz hatásos hogyha a bőrére megy....

Amikor alszik, akkor csepegtesd rá...én kutyával vagyok így :)

2014. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem hatásos ha a szőrén szárad meg, és nem a bőrén szívódik fel. A jövőben én ugy csinálnám, hogy valaki megemeli a grabancáol, ahogyan az anyamacska teszi, és te pedig óvatosan rácsepegteted a cseppet. kicsit macerás, mert ugyan oda kell csepegtetni, ahol emeled, de így nem ficánkol. És hasznos lehet még, ha a cseppet nem pipetából teszed, haenm előtte fecskendőbe felszívod, és azzal (természetesen tű nélkül) teszed rá a szert.
2014. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Medvi ***** válasza:
Ne aggódj, biztosan lesz hatása, sokkal többet ér ha a szőrére megy, mintha be sem kented volna, úgyhogy ne félj, nem veszett kárba az anyag. Mi úgy szoktuk csinálni, hogy az egyikünk lefogja, a másik csepegtet és széthúzza a szőrt.
2014. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hát remélem használ, sajnálom szegényként, biztosan rossz lehet a bolha. :(

Ha használ akkor kéne hogy találjak estére döglött bolhákat a földön?

2014. júl. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!