Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámat megfürdetem alaposan...

A cicámat megfürdetem alaposan! De még találtam benne 1-2 bolhát. Elkaphatom tőle? Ha igen akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Bolha.Cicia
2014. júl. 18. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Bolhairtó samponnal fürdesd át, akár többször is. Minden cuccát mosd át, szintén ezzel a samponnal.(fekhely, kaparófa egyes részei, stb.)

De szerintem nem ebbe a kategóriába szeretted volna ezt a kérdést! ;)

2014. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem te kapod el tőle, hanem tele szórja bolhával a környezetét. Bolha ellen szinte egész évben folyamatosan kell védekezni.
2014. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az állati bolhák nem mennek emberbe, viszont a környezetben, ahol a cica mozog, ott elhagyja a bolháit. Magyarul rád nem ragadnak át, de a kanapéba, a szönyegbe, ágyba, plüss játékokra igen. A cica ha bolhás, az jele lehet a belső élősködőknek, a férgeknek is. A cicát rendszeresen, 3 havonta féregteleníteni kell, a bolhák ellen bolhairtós samponnal, spot-onnal, nyakörvvel tudsz védekezni.
2014. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem nagyon mennek át emberebe az állati bolhák de vehetsz neki bolhanyakörvet is(azt hiszem 6-7 hónapos kortól lehet használni).
2014. júl. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!