Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van kedvenc játéka a cicátokna...

Van kedvenc játéka a cicátoknak? :-)

Figyelt kérdés
Labda,plüss,műegér...Stb! Az én cicámnak van egy kis plüss tigrise ,nagyon szereti! Megfogja a szájába és mindig viszi magával ahova megy! Nagyon cuki! :-)
2010. jan. 12. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyém imádja ha ilyen csomagoló foliából összegyúrok neki egy kis labda félét.Órákig elvan vele.^^
2010. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gyufásdoboz és a fürdőkád dugója
2010. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A mienk a fénnyel is eljátszik,pontosabban a zseblámpa fényével..,rávilágitok a falra és kergeti a fényt,hihihi,nagyon aranyos!!:)
2010. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van! Imádja a kezemet harapdálni!:D
2010. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fürdőkád dugóját rendszeresen elcsórja, akkor úgy néz ki vele, mintha cumizna XD Aztán a lakás különböző pontjain lelünk rá a szerencsétlen dugaszra. Szerintem ilyenkor "röhög a markába" a kis csibész.

A ping-pong labdák is a gyengéi. Meg van egy cipőfűzője, ami után mindig szalad :)

2010. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! az enyéim mindennel ami mozog, de , ha rákattannak a saját farkukra az csúcs.könnyesre röhögöm magam, jobb, mint a tv műsor.aztán a kisebb szőnyegekre ráfutni, azzal csúszni és hasonlók.hárman vannak, úgy, hogy van műsor mindig. a szőnyegmániás kapott egy kis rongylábtörlőt, amit kedvére cibálhat.rúgja, harapja,alábújik aztán úgy megy, hogy mint egy palástot

vonszolja szőnyeget.

2010. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az enyémnek annak idején volt műegere, de annyira belelendült a játékba, hogy széttépte a farkát:)

Amúgy jól bevál neki az is, hogyha valameilyen madzagot húzol előtte, ingerli a mozgás és el akarja folyton kapni. Bár az az igazi játék neki, hogyha élő egérrel játszik.

2010. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a lézerlámpa a tuti befutó meg az alufólia labdák. Az egereket sem veti meg, de azok a kanapé alatt végzik 2 perc után.
2010. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a varrógép orsója a kedvence (pici, átlátszó műanyag). A szájába veszi és morog, FÚJ, ha el akarom venni tőle. Alapesetben focizik vele. Minden nap oda kell adni neki, hogy kijátssza magát vele, különben nem találja a helyét. Ma vettem neki a tescoban kis cicalabdákat, de csak pár másodpercig érdekes. :-(
2010. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én a Fricivel fonalkázni szoktam. Vettem egy gombolyagot (de nem abból a puhából). Bár sokáig kitart, figyelni kell a fonal végét, mert folyamatosan bomlik s nehogy benyelje és beleragadjon a bélrendszerébe.

Régebben szokott ping-pong labdával is játszani.

2010. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!