Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti nem vagytok kíváncsiak rá...

Ti nem vagytok kíváncsiak rá hogy amíg nem vagytok otthon mit művel a cicátok?

Figyelt kérdés

Az én cicám ha itthon vagyok velem játszik, vagy az ölembe van esetleg az ablakon leskelődik. De egyedül játszani még sose láttam.

Viszont ha nem vagyok itthon, akkor biztos aktív mert a játékai szana szét, még a nagy (50cm) plüss egere is a ház másik végében van olykor.


2014. aug. 7. 08:49
 1/3 anonim válasza:
48%
:D én szívesen megnézném hogy mit bohóckodnak itthon a cicusok, viszont szerintem nem örülnék a látványnak, mert mikor hazajövök, akkor az asztal tele van macskaszőrrel, mikor tudják jól hogy oda nem szabad nekik felmenni és az újságok is lent vannak a földön, de szerintem ez azért van, mert ketten vannak és szoktak kergetőzni, meg futkározni együtt és szerintem ilyenkor nem törődnek a határokkal.
2014. aug. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Más is kíváncsi volt mit csinál a kedvenc amikor nincs otthon:

https://www.youtube.com/watch?v=7D5bPLxU8U8

:D

2014. aug. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A megoldás pofonegyszerű...az Aldiban láttam mobil wifis kamerát, bármikor ellenőrizhető a lakás belseje. Akár mobilodról is...


Az az előnye, hogy látod a betörőt is, amint rámolja a cuccaitok..a cicus meg a karnisról figyeli.

2014. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!