Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami van a cicám fülével?

Valami van a cicám fülével?

Figyelt kérdés
Az utcáról szedtem fel egy kiscicát úgy kb. 1 hónapos,és állandóan valami fekete cucc van benne..folyton takaritom vizes fultisztitoval de folyton visszajon..a fulebe szinte beselatok mert annyira televan neki.Majdnem ugynezki mint valaminek az uruleke.Es viszketni is szokott neki.De ettol eltekintve nagyon jo kedvu,jatekos cica mar lassan 3 hete van nalunk es nagyon megszerettem semmi gond nincs vele.:) Ha tudjatok,hogy miaz akkor lecci segitsetek:) elore is koszi:)

2014. aug. 8. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy valami tetű féle. Ennyit megér az állatorvos vagy ha mégsem szólsz neki óvatosan takarítsd ki és menj el egy állatorvoshoz ahol elmondod a problémát és ad rá valami fertőtlenítőt. :D
2014. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia! :) Fülatkanak hivjak es a fekete cucc pedig az alvadt ver, hiszen ezek vert szivnak. Nekem is ilyen volt a cicam füle mikor hazahoztuk es tenyleg mindenkepp fordulj allatorvoshoz, nekünk 5000 Ft-ba került a kitisztitasa es a kezelese. :)
2014. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem is ebbol allatorvos lesz.talaritom neki rendszeresen de mindig megjelenik:/ koszi a valaszt:)
2014. aug. 8. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Fülrüh. Állatorvos ad rá cseppet.
2014. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fuuuu ez durva.akkor minel elobb elvisszuk.koszonom :)
2014. aug. 8. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!