Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek ha a szomszéd...

Mit tehetek ha a szomszéd bezárja a macskám?

Figyelt kérdés
A cicám ivartalanított és már 6 éve nálunk van. Sohasem csavargott mindig az udvaron mászkált. Kb 3 hónapja eltűnik hetekre és mikor hazajön akkor látszik rajta hogy fél és hogy bezárták. Miért csinálhatja ezt és mit tudnék tenni? Tudom hogy nála van és már pár ember megerősítette hogy ott van de bizonyítani nem tudom. Hiányzik a cicám nagyon. :(
2014. aug. 12. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Direkt bezárja? Hova, a saját házába vagy pincébe, sufniba?

Első sorban talán a szomszéddal kéne beszélni. Nem letámadva mert arra valószínűleg ő is úgy fog reagálni, hanem szépen megkérdezni nem-e zárta véletlenül be valahova, megkérni hogy engedje meg hogy megnézd.

Ha nem segítőkész akkor lehet rendőrrel "fenyegetőzni", hogy rendőri segítséget fogsz kérni ahoz hogy bemehess. Ha ez se használ,akkor tényleg megkérdezheted a helyi kapitányságot hogy tudnak-e segíteni.

2014. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem a pincébe zárja be azért mert sok az egér. Megpróbálok beszélni vele.
2014. aug. 12. 14:22
 3/3 anonim válasza:
Vegyél neki is egy macskát menhelyről mert azok már ivartalalnítva, oltva vannak és add neki ajándékba.
2014. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!