Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves ivartalanított,idegen állatokkal nem túl barátságos cicánk és tegnap követett engem egy pár hónapos kiscica.Egész éjszaka az ajtó előtt ült és amikor reggel kinyitottuk,dorombolva beszaladt.Adtunk neki kaját és hát már szinte teljesen ide szokott,olyan szinten,hogy nem akar kimenni,ha kirakjuk,nyávog és vissza akar jönni.

Na most ezzel nekünk nincs problémák,úgy értem,mi szívesen megtartanánk,ám a nagyobb cicánk nagyon ideges,fúj ránk is,a kiscicára is és nem akar bejönni.

Mit csináljunk?Én nagyon aggódom a cicánkért és szívesen odaadnánk valakinek,de ahogy elnézem a picit,nem igazán kapó új otthonra,már itt is rettenetesen otthon érzi magát...



2014. aug. 12. 19:44
 1/2 anonim válasza:
hirdessétek,hogy nem hiányzik e valakinek.nem kizárt ,hogy azért követett,mert hasonlítottál valakire,akit ismer.A mi cicánk is nagyon nézi az embereket(főleg gyerekeket) akik elmennek a kapunk előtt,és én azt látom rajta ,hogy szívesen követné.Mivel még kicsi,nem biztos hogy hazatalálna,ezért is javaslom,hogy újságban,szórólapon,interneten hirdessétek,hogy találtatok egy kiscicát.Ha valakié,akkor biztos hiányzik neki.
2014. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Medvi ***** válasza:
Ha pedig nem jelentkezik érte a gazdája akkor tartsátok meg, a nagycica szépen meg fogja szokni idővel a kis jövevényt.
2014. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!