Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vissza jön még a cicám?

Vissza jön még a cicám?

Figyelt kérdés
Már két napja eltünt a fél éves kandúr cicám. Nagyon meglepett, amikor eltünt hisz soha nem tünt el még vagy 2órára sem. Nem hinném, hogy jobb helyet talált magának, mert az egész család úgy szerette, mint egy családtagot. A szomszédokat kérdeztük, de ők nem látták. Kora ellenére elég fejlett, erős macska volt, arra gyanítok, hogy kandúrkodni ment, de még fiatalnak találom és olyan hirtelen történt a dolog, hogy fogalmam sincs mi lehet vele :(... Szerintetek van esély még arra h vissza jön???

2014. aug. 13. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*eltelt
2014. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) Reménykedem hogy vissza jön még a kis csimbók, mert nagyon hiágyzik :3 eléggé a szivemhez nőtt :)
2014. aug. 13. 16:06
 13/16 anonim ***** válasza:

"De kis naiv vagy. Attól még, hogy az egész család úgy szerette mint egy családtagot... Őt az nem érdekli. Gondol egyet, lelép. Macskából van. "


DEHOGY IS!


A macskák nem gépek. Nagyon ragaszkodóak, és igénylik a törődést a szeretetet, és még ha akarnád akkor sem tudnád kidobni azok után ha előtte gondoskodtál róla.


Nekem is ilyeneket mondott egyfolytában a szomszéd:


"A lány cicák, sokkal hűségesebbek, mert keresik a jövendő beli kölyköknek a biztonságot."


Hát az én fiú cicámnál szerintem nincs hűségesebb.


Amikor hoztam a kutyát, akkor azt mondta, hogy:


"Figyeld meg, a macska el fog bútorozni, mert már nem ő az első"


Hát, ettől sem tartottam, és nem is történt meg.


A cica, csak akkor nem megy haza, ha nem tud (meghalt vagy hasonlók).


Illetve ha nem szeretik eléggé, ami nálad most nem játszik szerepet.

2014. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nálunk is van három kutya, de egyikse bántotta, sőt szerették. Az egyik kutyi minden nap játtszott vele, szinte nem birtak meglenni egymás nélkül.

Hát ha nem is él már... Remélem nem szenvedett sokat, de azért még reménykedem :)

Tökk csendes nélküle a ház, az udvar... Jó volt reggelente arra kelni hogy a kis szőrmók a melkasodon dorombol vagy épp a lábujjadat rágcsálja :D

2014. aug. 13. 16:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Haza fog menni hidd el! :)
2014. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ismerősömék macskája egy hónap után került meg...mondjuk ivartalanítva volt.
2014. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!