Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fejezi ki magát a...

Hogyan fejezi ki magát a cicátok, ha éppen éhes, játszani akar vagy csak fel akarja magára hívni a figyelmet? :-)

Figyelt kérdés
A nyávogáson kívül! Csinál-e valami különleges dolgot!
2010. jan. 14. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Brümmög, nem lehet tőle menni, dorombol, rázza a táptartót, üvölt, finoman harap, nyalogat, ha alszom, akkor hangosan dorombol és bökdös az orrával, ha tele van az alomtálca, akkor visítva rohangál körben, és amint kilapátolom beleugrik és belecsinál. Leginkább amúgy brümmögéssel és nyávogással kommunikál, mi csak úgy mondjuk, hogy énekel és táncol, ha éhes.
2010. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor nyávog, ha valaki véletlenül rálép a farkára. Ha éhes, odamegy a tálkájához, mindig ugyanabban az irányban odaül, és jelentőségteljesen néz fel ránk. Teli tálka mellett is hihetetlenül képes "éhezni", ha épp mást kíván. Ha játszani akar, bökdös az orrával, vagy látványosan elkezdi keresni a labdáját.
2010. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az én cicáimnak első dolguk , reggel felkelnek, felébresztenek engem , tuszkolnak az orrukkal meg nyalogatnak, aztán felkelek összeesek bennük mert a lábam alatt járkálnak, leülnek hűtő elé és néznek rám ilyen hatalmas szemekkel, plusz össze vissza dörgölöznek hozzám. ha meg csak úgy éhesek akkor a hűtőt szugerálják, vagy fetrengenek a konyhába :D
2010. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha éhes, olyankor az én cicám nagyon-nagyon tud szeretni :)
2010. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha éhes leül a tányérja mellé úgy hogy onnan néz a hűtőre.

Ha játszani akar fel ül a fotelomra és onnan a vállamra lép és elkezdi piszkálni a nyakamat.

Ha álmos és szerinte ideje hogy én is lefeküdjek felül az ágyam vérére és dorombolva nyávogva hív.

2010. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha éhes pl. úgy tekereg a lábam körül mint egy kigyó...:)Ilyen nyolcasokat ir le:D
2010. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az enyém ha éhes oda megy ahol a kozerv szokott lenni a szekrény melett és leül.ezen kivül a hűtő ajtó nyitásra is pattan.ha játszhatnék akkor rácsap a kezemre vagy megharapja miközben simogatom
2010. jan. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálam olyan nincs hogy a cicák ne legyenek éhesek. A legméjebb álmukból is azonnal felpattannak ha két kanál összekoccan (azt jelenti h valaki eszik), vagy a hütő nyikorog. Ha pedig tudatosan akarnak kaját kérni akkor egyfojtában lábalatt vannak a konyhában, hogy felhívják magukra a figyelmet:)
2010. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szia.nekkem ha éhes odaül a tálkája elé és nyávog nekem.Ha játszani akar futkos össze vissza és a szájába odahoz nekem vmit,ha reggel felkel elvárja,hogy én is keljek fel addig nemhagy..Ha kizárom őt a szobából addig nyávog míg benem engedem.Ha felakarja magára hívni a figyelmet keservesen nyávog ha véletlen belé botlok akkor eljátsza a hattyú halálát is akár csak törődjek vele.:) Imádom őt..És még csak 5 hónapos.:)
2010. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Juj,nagyon cukik lehetnek.:-) Köszi a válaszokat!
2010. jan. 14. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!