Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van megoldás a problémára?

Van megoldás a problémára?

Figyelt kérdés

Ivartalanitott(!) 2 éves kandúr cicáról van szó.Otthon ülős cica volt de néhány hónapja megváltozott teljesen kifordult O-24 kóborolna.Átugorja a 3,5m magas kaput csak ,hogy kijusson az utcára.Hogy az utcán mit csinál nem tudom csak éjjel szökik ki bent tartani lehetetlen(éjjel).Régen maximum a sufni tetejére ment fel.Hazajön-eszik-megy!Már több hete nem aludt bent.Nagyon féltem.Mostanában bezárom a pincébe éjjelre ,mert onnan nem hallom ,hogy nyávog.Ha bent lenne nem birnánk aludni ,folyton az ajtó előtt ülne és nyávogna.Pedig régen egész éjszaka velem aludt.Valamelyik nap meg kidöntötte a szuterén ablakát(javítás alatt áll),h kijusson.


DE!Ma reggel észrevettem ,hogy a kapu kivülről le van jelölve.Talán kóbor macsekok provokálják?Köszi előre is!



2014. aug. 16. 02:47
 1/5 A kérdező kommentje:
8 hónapos korában lett ivartalanitva.
2014. aug. 16. 02:48
 2/5 anonim ***** válasza:

az egy dolog hogy ivartalanítva van de a hímeket ez bizonyára nem érdekelné ha ez történ talán talált egy hímet

és ezér jár el

2014. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engedd ki a mácskát, mert ha bezárod, meg fog szökni és nem fog vissza jönni. a macska 1 ragadozó állat, és ösztönösen mennie kell. a szabadságtól nem szabad megfosztani. Főleg nem bezárni.
2014. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a fiú macskák megjelölik a területüket.
2014. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem engedd ki, mert a végtelenségig úgyse tudod benn tartani.

A tapasztalataim azt mutatják, hogy az esetek többségében attól, hogy egy cica ivartalanítva van, éppenúgy éli a nemi életét.

Nagyon negéz kiengedni, én is nagyon féltem a cicámat, de egyzser meg kell hogy történjen. És ha eddig hazajött, evett s aztán ment is, akkor szerintem nincsen semmi baj, csak a vére hajtja. Lényeg hogy hazataláljon.

2014. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!