Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám eddig bent aludt, és...

A cicám eddig bent aludt, és ha ki kellett mennie szólt. Az éjszaka viszont nem, és bekakált. Ez véletlen, vagy mostmár nem megbízható ezen a téren?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 16:35
 1/7 anonim válasza:
32%
minek tardod benn a macskádat??
2010. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát lehet, hogy szólt csak nem vetted észre :) Amúgy estére sztem tegyél be almot, így ha vész van akkor legalább oda végzi a dolgát.
2010. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak éjszaka,és csak a tél beállta óta.Este bejön reggel kimegy és kint van egész nap.
2010. jan. 14. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyémek is így vannak éjszaka bent alszanak reggeli és estig szinte nem is látni őket.szerintem is jelzett csak mélyen aludtál és nem hallottad.
2010. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be neki almot. Nem drága, és megér annyit, hogy nem a szőnyegre szarik szegény. Lehet, hogy jelzett, de nem vetted észre. Nekünk is volt már olyan, hogy becsinált, de nem jókedvéből, addig tartja, amíg bírja.
2010. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szegény,most olyan mintha cserben hagytam volna:-(
2010. jan. 14. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, hát a fene se gondolná! Mindenki ront el dolgokat, mi is hagytuk már bent doboz nélkül, család melóba, suliba, én meg úgy aludtam a műszak után, mint akit agyonvertek, mikor felkeltem akkor meg megtaláltam a fürdőszobaszőnyegbe tekert szeretetcsomagot. Mindezt télen, padlófűtésnél.

Ki is hajítottam szerencsétlent rögtön, aztán meg vissza is engedtem gyorsan, mert hát mit tehetett róla, nem tud hova csinálni, ha nincs neki alom.


Különben is mindenkinek van olyan, hogy nem lehet felkelteni, vagy ha mégis teljesen használhatatlan utána meg nem is emlékszik semmire.


Tegyél be egy dobozt, a sarki kisboltban is van már alom olcsón is, és akkor nem lesz baj.

2010. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!