Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám az egyik szemére...

A macskám az egyik szemére megvakult mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 21:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

És ha teljesen meg van rá vakulva látszik a szeme vagy nem?

Mert a macskámnak látszik akkor nincs teljesen megvakulva?

2014. aug. 21. 18:06
 12/19 anonim válasza:
100%
A gyógylámpa egy haszontalan ezoterikus marhaság, ha még lát a macskád, jó eséllyel megvakul tőle ha a szemébe világítasz vele. Vidd el állatorvoshoz, az ír fel szemcseppet, ha kell, hogy ne fertőződjön el, ha belekaptak pl. a szemébe. Amúgy semmi baja nem lesz félvakon, kicsit ügyetlenebb lesz, mert nincs térlátása.
2014. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#12-esre ne figyelj, hülyeséget beszél... nem normális.. ha haszontalan lenne akkor szerinted háziorvosoknál és kórházakban használnák? sokeszű.... a mi macskánk már rég nem élne ha az a lámpa nem lenne, úgy összeverte a többi kanmacska hogy már egyik füle alig van meg, és a fejéről jódarabon lekapták a bőrt, kilátszott a koponyája, de ezzel a lámpával meg persze lefertőtlenítettük neki meg bekötöztük, így helyretudtuk hozni és szinte semmi sem látszik ott neki már csak annyi hogy ritkább picit a szőre...


a másik meg hogy nem csak macskának jó hanem neked is vagy akárkinek, mi pl télen mikor megvagyunk fázva és le van rakodva a takony arc és homloküregben akkor ezzel lámpázzuk, és szó szerint érezni ahogy oldja fel a váladékot úgyhogy ez szinte mindenre jó, az aranyértől a sebeken át mindenre

2014. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
persze nem azt mondom hogy feltétlenül vedd meg, csak azt mondom hogy nagyon is hogy jó...
2014. aug. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
meg nem is azt hogy ne vidd el dokihoz... ha teheted nézesd meg de a lámpa az csak jó...
2014. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Okè köszi :)
2014. aug. 23. 21:09
 17/19 anonim válasza:
100%

#13: Az immunrendszered az, ami segít, nem a méregdrága lámpa, aminek gondolom forgalmazója vagy.


A GVH Versenytanácsának 2012. április 12-i határozata megállapította, hogy a Zepter egyes kereskedelmi kommunikációiban az orvostechnikai eszközként népszerűsített Bioptron fényterápiás készüléknek a forgalomba hozatalhoz szükséges tanúsítási eljárás során nem igazolt hatásokat - így a daganatok, vírusok és kórokozók elpusztításáért felelős sejtek aktiválása, általános fájdalom-, gyulladás- és duzzanatcsökkentés, immunerősítés, izomerősítés, fizikai kondíció, mozgásképesség, illetve ízületek mozgásszögének javítása - tulajdonított. Emiatt a Versenytanács 8.000.000,- Ft (nyolcmillió forint) bírság megfizetésére kötelezte a Zeptert. A bírságösszeg az érintett termék értékesítéséből elért árbevétel 1%-át sem éri el.


[link]

2014. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok forgalmazója, csak használója, valamint erről a zepteres dologról én is hallottam, de ez nem zepter, és ha ez amit írtam, nem használna nem ajánlottam volna, de mivel nekem is van, és használ is így ezért írtam hogy ha gondolja vegye meg mert ez jó...
2014. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a másik meg ha szerinted annyira nem ér semmit, akkor mond már meg nekem hogy a korházakban főleg a trauma és sebészeti osztályokon miért használják őket? meg háziorvosoknál meg minden... a zepter meg egy külön dolog, arról jobb nem beszélni mert úgy átverés ahogy van, és nem csak a fényterápiás cuccaival hanem a konyhai felszereléseivel meg mindennel együtt...
2014. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!