Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pici cicámat elkaphatta...

Pici cicámat elkaphatta valami és megsérült. (Bővebben lennt ) Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés
Van egy pici cicám valami elkaphatta vagy nemtudom mi történt vele de első két lábára nemnagyon tud ráállni csak keveset mozog de eszik iszik . Viszont sajnos nincs pénzem állatorvosra de szivemen viselem a sorsát. Valaki esetleg tudna bármilyen tippet vagy ötletet adni, hogy mitől érezhetné jobban magát? Szerintetek túl fogja élni? Ui: Tudom , hogy látatlanba elég nehéz mondani bármit is de külsőleg nem látszik rajta semmi a gerincénél mintha kitüremkedne a csont ...félek h az sérült és nem a lába :/

2014. aug. 20. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a gerince sérült volna, akkor szerintem nem is enne-inna. Sajnos tényleg csak egy orvos tudná megmondani, hogy mi a baj. :(

Néha-néha rááll a lábaira? Ha egyáltalán nem használja őket, akkor lehet, hogy nagyobb gond van, de ha próbálkozik, akkor talán nincs ok nagy aggodalomra.

2014. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, próbál menni csak hamar elfárad és akkor lefekszik. Köszii, hogy válaszoltál remélem igazad van és tényleg nem lesz ok az aggodalomra:)
2014. aug. 20. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd át alaposan, hogy van-e a testén bármilyen támadásra utaló jel (apró seb, szőrhiány, ilyesmi). Lehet, hogy csak menekülés közben meghúzta a lábát.


Ha nem múlik, akkor viszont próbáld meg valahogy eljuttatni az orvoshoz, legalább csak egy vizsgálat erejéig, hogy tudd, mégis mennyire komoly, ha az.

2014. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem látok rajta semmi ilyesmit,se sebet, se szőrhiányt.

Attól féltem igazán hátha belső vérzése van.

Mert volt egy kiscicánk akit az anya cica felvitt a tetőre de a kiscica leesett és sokáig látszólag semmi baja nem volt aztán egyszercsak elkezdett vérezni az orra és felhivtuk az orvost azt mondta h fejsérülés miatt és sajnos nem is élte túl :(

De remélem,hogy tényleg igazatok lesz és teljesen felépül a kicsi cica:) Köszönöm hogy válaszoltok:)

2014. aug. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!