Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan került hozzátok a...

Hogyan került hozzátok a jelenlegi cicátok és most mennyi idős? :-) Esetleg van-e valami vicces, különleges tulajdonsága? :-)

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Frici:Októberben találtunk Rá,az út szélén,csontsovány volt,és találtunk 7 (!!!) puskatöltényt benne....Most kb. 8-9hós

folyto ilyen hangot ad ki hogy:trrrrrrrr,trrrr,trrrrrrrXD

Berci:Ő olyan decemberben jött hozzánk....egy látogató volt,nem tudtuk mi az a nyávogás folyton,raktunk ki konzervet,qait megevett,majd amikor nyitva felejtettük az ajtót,akkor besurrant,és amikor megfordultam,akkor majd' meghaltam ijedtemben.:)

Ja és olyan majomképűXD

2010. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

U.I:Berci kb. 5 hós

És nEKED????

2010. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk a környékünkön élt, még egész kicsi volt, anyukám elvitte a kutyát sétáltatni egy nap, és a kutya (aki amúgy nem szereti a macskákat) megtalálta őt. Utána engem is odavittek és megetettük, követett haza. Most már kb 4 éves és sok macskánk volt már eddig, de ilyen kedves még nem. Egy vicces történet jutott most az eszembe: egyik nap a kerítésünkön kívül ahogy jöttünk haza, ott volt 1 macska, gondoltuk hogy biztos a miénk ezért kirohantam hozzá. Megdöbbentem, mert az nem ő volt, de nagyon hasonlítottak egymásra. Utána ő is hozzánk szokott, de sajnos már pár éve elpusztult :( Amúgy ez a macska olyan a kutyával, hogy egymást támadják, és bele szokott harapni a hátsójában a kutyának :) Bocsi hogy ilyen hosszú lett
2010. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátomtól kaptam mert neki kutya kellett. A cicó 6 hónapos volt amikor hozzám került, most 14 hónapos, ivartalanított lány cica. És nagyon szeretjük egymást.

14/F

2010. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az enyém lány cica és Gizmónak hívják!:-) Most nyolc hónapos! Három hónapos korában fogattam be mert kóbor cica volt.
2010. jan. 15. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Előzőleg volt egy cicám, Miwako. Őt Mikulás előestéjén adták be a falusi srácok az ablakon, mert bosszantani akartak azzal, hogy ugyan mi lesz a cicával, ha én nem veszem magamhoz. De nekem épp akkor nem volt cicám, és azonnal magamhoz fogadtam. A cica persze nagyon vad volt, és sohasem szelidült meg igazán, de aranyos volt. Azonban nem hagyta magát szeretgetni, és én akartam egy olyat, aki igazi macsekként viselkedik.

Egy barátnőmnél 4 nőstény és egy kandúr van, és a nőstények háromhavonta rendszeresen kölykölnek, mert egyik sincs ivartalanítva. A kismacskákat viszont nem tartják meg, hanem eldobálják, pedig van, amikor egy-egy macska 6-7-et kölyköl. Nekik szóltam, hogy a legközelebbi alomból elvinnék egy vörös kandúrt (folyton vörösek a kölykök, mert a kandúr vörös-fehér.), és így is lett. A cicám tavaly március 27.-én született meg. Azonban a kölyök olyan aranyos és szép volt, hogy majdnem megtartották a barátnőmék. Végül kicsikartam, és május elején meg is kaptam. Eleinte persze nagy ellentétek voltak a befogadott cicával, de aztán őt. szegénykét elütötte egy autó. Maradt a kis vörös, és belőle szobacica lett, nehogy elüssék őt is. Narutonak hívják, 9 és fél hónapos. Igen aranyos kis jószág, vicces, magabiztos, és ragaszkodó. Tudatában van a macskai méltóságának.

2010. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már régóta kerestem cicát, és csomó oldalra tettem fel hirdetést. (Ez Angliában volt, ott nem olyan egyszerű cicát szerezni.)

Aztán egyszer csak megkeresett valaki, hogy van 3 cicája, nézzem meg őket ha érdekel. Megláttam egy fekete, hosszú szőrű kis gombócot és azonnal beleszerettem, 2 hét múlva haza is vihettem. Jövő hónapban lesz 2 éves, amúgy kandúr.

Különleges tulajdonsága, hogy be nem áll a szája és ha eldobom a kisegeret, visszahozza a szájában. Nélküle üres lenne az élet.

2010. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

rengeteg macskánk volt már, de 1,5 évvel ezelőttig volt egy 2 év macskamentes évünk. Azonban 2008-ban már nagyon szerettem volna egy cicát. Névnapomra kértem egyet(júliusban van).És pont aznap találtunk egyet. Azóta is megvan, és nagyon hálás macska. 4 nappal ezelőttig minden nap velem aludt, most azért nem, mert kizártam a szobámból mert kaptam papagájt :) Nagyon aranyos, imádom :)

15/L

2010. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A mi cicánk 7hós Garfilde és hű a nevéhez vörös, kövér és lusta, a kisfiam választotta a menhelyen pár hetes volt.
2010. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A barátom sózta rám :) Befogadta, mert nagyon elesett kis cica volt, az anyjuk a padlásra ellett, de ő valahogy lekeveredett a pincébe, és napokig sírdogált, mire meghallottuk. Pasim persze megmentette, sokszor elhozta hozzám, és a végén nálam maradt. Most 2 és fél éves, Málnának hívják :)))))
2010. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!