Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Halloweenra valami különleges...

Halloweenra valami különleges és vicces menüsorral szeretném meglepni a férjem és a 7 éves kisfiam. Mit ajánlanátok? Hátborzongató is lehet. Szellemes muffint sütök, de az ebéd mi legyen?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
pl sütőtök leves
2010. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Tudom hogy nem idetartozik, de viccelni halottak napján? Nem kellene inkább a halottainkra emlékezni, nem pedig amerikát majmolni?
2010. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%

Az én véleményem az, hogy nem csak halottak napján kellene a hallottakra emlékezni, és nem hiszem, hogy ettől még depressziósan kéne otthon gubbasztanunk és sírnunk. Egyébként kérdésedre a válasz: A nosaltyn találtam egy-két jó fogást, nézd meg őket, hátha ad valami ötletet! Sok sikert hozzá!

[link]

2010. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
halloween pedig nem is halottak napján van. halottak napja nov. 1, halloween pedig okt. 31...
2010. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 12:35!


Amint az utolsó válaszadó is írja, halloween október 31-én van. Miért gondoljak akkor például a halott szeretteimre?

És amit nem értek. Miért kellene csak akkor? Mert Te a halottak napjára gondoltál. Milyen durva lenne, ha pl az ember, csak november 1-én gondolna a halott szeretteire.

Az én édesapám már 22 éve meghalt és mindennap eszembe jut. Tehát nekem senki ne jöjjön ezzel. Na meg azzal se, hogy minek kell majmolni Amerikát.

Ha ez majmolás, hát legyen. DE! Az én drága kisfiam öröme mindennél fontosabb nekem. És ha Őt az teszi boldoggá egy ilyen napon, (ami amúgy egy átlagos nap itthon) hogy rémséges,de vicces dolgok veszik körül, beöltözünk,meg hasonlók, akkor aztán tőlem gondolhat akárki akármit.

Minden napjukat (mert van egy 8 hónapos kisfiunk is) próbáljuk emlékezetessé tenni,mert véletlenül sem szeretnénk Nekik olyan gyermekkort, mint ami akár nekünk volt, akár más családoknál van. Sajnos. Szóval ne a majmoláson múljék egy gyermek öröme.


A többieknek köszi az értelmes választ.

2010. okt. 28. 10:29
 6/9 anonim válasza:
53%

Annyira gyűlölöm ezt a "majmoljuk amerikát" dumát! Kifejezetten gyűlölöm amerikát, és lenézem, ezért nem is fogom nagybetűvel írni. Primitív, nem gondolkodó zombik, egytől egyig. A vezetőségükről már ne is beszéljünk.... DE, ez az ünnepÜK, ami nem is az övék (de nem számít, minden buta begyöpösödött magyar ezt hiszi) az tény és való, hogy nagyon kreatív és izgalmas, meg van a hangulata! A halottak napját nem tartom meg! Bunkó vagyok? LEHET, de én a szeretteimet életükben szerettem!!!!!!!!! Ennek a hallottak napjás rinyálásnak nincs értelme! Kimész és virágot viszel egy hallottnak, ezzel eddig semmi gond nincs, én nem látom értelmét, de ha neked attól jobb, és nem érzed annyira a hiányát a szerettednek, akkor oké, de vannak emberek, pl öregasszonyok, akikről messziről ordít, hogy bűntudatból mennek ki a temetőbe a férjükhöz, mert az életben nem szerették annyira, mint kellett volna, a bűntudat meg kínozza őket, azt hiszi egy virág segít a lelkén... Meg ugyebár vannak azok az öregasszonyok, akik pletykálni mennek..... de lehet, hogy ez csak itt Tatabányán van így.

Amúgy minden egyéb jó magyar szokást, ünnepet megtartunk, és becsben tartunk családommal, de ehhez a halloweenhez, hallottak napjához, csak ennyi hozzáfűzni valóm van. 21/N

2010. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Teljesen egyetértek. És micsoda igazság, itt Tatabányán, valóban ez megy.

Itt lakom én is, ide is születtem. Picivel vagyok idősebb mint Te, de jól látod a dolgokat.

Na mindegy, a témától jól elkanyarodtunk :)

Szerintem, nem vagy bunkó. Csak jól látod a dolgokat.

2010. okt. 31. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Hej, de tudja valaki, hogy másnak, hogy kell élni. Gratulálok.
2010. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem nagyon értem az utolsó válaszolót...
2010. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!