Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új macska miatt elszökhet a régi?

Új macska miatt elszökhet a régi?

Figyelt kérdés

Egy 4 éves macskánk volt eddig,leginkább kinti,de a házban kapott enni és sokat aludt a kanapén.Elutazott a család,a cicát kint hagytuk vízzel,kajával. Én másnap este értem haza a 3 hónapos kicsivel,és egy másik felnőttel,aki csak pár napra jött vendégségbe(de mind2 jövevény szobamacska)A következő pár napban az öreg nem volt hajlandó bejönni,amikor behoztam fújt az idegen házfoglalókra,és ki akart menni.

Ezzel az összeszoktatással párszor próbálkoztunk,nem sűrűn láttam,de a kinti tálból fogyott a kaja...úgy 4 nappal ezelőttig.Azóta színét se láttam,még pár nap és hazaér a család a nyaralásból.Leginkább anyukám foglalkozik vele,talán az ő hívogatására hazajön? Vagy végleg elijesztettem a háztól?



2014. aug. 23. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
fétékeny
2014. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Persze hogy elszökhet . Unakatesóm úgy csinálta hogy bezárta őket. Verekedtek ugyan rengeteget, de összeszoktak XD
2014. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy fajtiszta oroszkék kiscicát nem akartam összeverekedtetni egy nagydarab kajlafülő keverék bakmacskával-igaz már herélt-aki nehezebb mint a kutyánk. =S
2014. aug. 23. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Előb-utóbb megszokják egymást-legalábbis remélhetőleg-de elszökni azért biztos nem fog;csak vigyázz,hogy ne bántsák egymást.
2014. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!