Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Miert nem nő a...

S. O. S. Miert nem nő a kiscicam? Tobbi lent

Figyelt kérdés

A cicám már 3 éves.

Es kb. fél éves korába megállt es nagyon pici maradt!

Most van egy kicsi cicám és félek hogy valamit elrontuttunk etetésbe vagy bármibe.



2014. aug. 25. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már 3 éves, biztos nem nő tovább. Vannak kis termetű macskák.

Az én ciccem is kisebb, mint az átlag.

2014. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én két cicám testvérek. Mindkettő nőstény, egyszerre lettek ivartalanítva is, ugyanazt eszik, ugyanolyan oltásokat kaptak, jelenleg 3,5 évesek. Az egyik 2,1 kg, a másik 4,3 kg. Mindkettő a súlyához képest arányos testnagyságú, egyik sem kövér vagy sovány, doki szerint tökéletesek. :) Még rokonok között is lehet ekkora különbség. A lényeg, hogy megfelelő tápértékü kaját kapjanak, nem biztos, hogy minden cica kutya méretű lesz, ha odafigyeltél rá, akkor nem hiszem, hogy bármit elrontottatok, ő egyszerűen kistestű cicó :)
2014. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy lány cicám, egy éves és kb 1,5 kilós, kis termetű. Nem csodálkozok rajta, mert régebben is volt egy, az is ilyen kis termetű volt.

Tehát nem kell megijedned, vannak ilyen kicsi cicák.

2014. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!