Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 3 hetes kiscicam....

Van egy 3 hetes kiscicam. Semmi baja, de ma hanyt egy icipicit, utana ugy tunt megint jol van. Aggodnom kellene?

Figyelt kérdés
Lehet, h azert mert tul sokat adtam neki enni? Dupla adagot kapott. Feher volt a hanyas,mint a tap,amit kapott. Aggodnom kellene?
2014. aug. 9. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem.Lehet túl gyorsan evett és főleg,hogy dupla adagott adtál neki.Ha máskor is elő fog fordulni,hogy hány akkor vidd dokihoz.
2014. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hetes macska mit keres nálad? Még bőven anyatejet kéne ennie.
2014. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megmentettem, mert kidobták...
2014. aug. 9. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Pici cicának nagyon óvatosan kell adagot növelni, ilyen picúrnak napi 5-6 étkezés lenne a jó, ha növelni akarod, akkor nem egyszerre két adagot, hanem minden adaghoz egy nagyon pici plusszt hozzá. Erre nagyon figyelj, mert a pici nagyon könnyen elcsapja a gyomrát, lehet, hogy annak az eredménye a hányás. Biztosan 3 hetes a cicó? Mert ha ihe, akkor jobb lenne, ha még 1-2 hétig tápszert enne. Viszont ha a hányás újra előfordulna, akkor tényleg orvoskoz kell vinni, ilyen picurka nagyon könnyen kiszárad, de még a hőháztartása sem biztos, hogy az igazi, akár ki is hűlhet. Nagyon kell rájuk vigyázni
2014. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adricicaaa válasza:
Az ilyen picike cicusnak lehet jobb lenne ha speciális cicatejet adnál.Szerintem bármely nagyobb áruházban lehet kapni 300-400ft-ba kerül.Én is 3 hetesen fogadtam be az enyémet és még 2hónapos koráig cicatejet ivott.Szerintem próbáld ki hátha nem csapja el vele a hasát :)
2014. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!