Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Így nem ajánlatos a macskatart...

Így nem ajánlatos a macskatartás igaz?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kismacskát. Anyukám és apukám is megengedi, de bérházban lakunk, ráadásul erkélyünk sincs mert földszintes. Az almot nem rakhatjuk be a házba, hiszen ott büdösítene nem? Max. levinném a macskát úgy mint a kutyákat, de hallottam hogy nem minden macska szereti a pórázt. Mondjuk az ablakba még ki tudna ülni.

2014. aug. 26. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nem büdös az alom, egyáltalán. ahogy írják, a kakit ki kell belőle szedni, és hetente az egészet cserélni. én többfajtát próbáltam már, volt faforgács, fűrészporos is, meg egyéb extrák, egyik se volt büdös. levinni kétlem, hogy tudnád, nem kutya ez.
2014. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát az a kifordulós ablak aggasztó. Azt csak úgy lehet macskabiztossá tenni, ha rácsból csináltok egy olyan "dobozt" az ablak köré ami minden oldalról zárt, és van olyan nagy amibe betud fordulni az ablak. Ez elég költséges, viszont e nélkül ha cica van a háznál nem nyithatjátok az ablakot max úgy hogy amíg az szellőzztetés miatt nyitva van addig a cicát bezárjátok egy másik helységbe, vagy a hordozójába.
2014. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!