Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól tudom, hogy a szfinx...

Jól tudom, hogy a szfinx macskák ára 85 és 110 ezer forint között mozog?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen cicát, és ha olcsóbban hozzájuthatnék, az mindenféleképpen érdekelne. :) Győr-Moson-Sopron megyében lakom, jó lenne itt beszerezni, de tudom, hogy errefelé nem nagyon kapható. Az országon belül, és talán még Ausztria közeli pontjaira is el tudnánk menni érte :) De igazából az érdekelne, hogy 85000Ft alatt kapható -e Magyarországon? :)

#magyar #Ausztria #Szfinx macska #szfinx macska ára
2014. aug. 31. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha törzskönyveset szeretnél, akkor ennyi az ára :(
2014. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Es az pont egy olyan fajta, amit nem lehet torzskoynv nelkul "fajtajellegukent" tenyeszteni.
2014. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
110-ért nemkapsz csak szaporítótól, 250ezertől főlfele van és csak úgy ha ivartalanítod
2014. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maxitabi ***** válasza:
100%

Ausztriában és Németországban 500 eurótól felfelé vannak.

Ha beleszerettél a fajtába és vállalod a speciális igényei kielégítését -lásd bőrük ápolása, akkor 1. gyűjts rá pénzt akár pár évig is,mert megéri normális tenyésztőtől, egészséges cicát,egészségügyi garanciával venni-mivel ez egy amúgy is problémás fajta;2. olvass utána a fajta különlegességeinek,jellemzőinek stb, hátha elmegy a kedved.. vagy megjön; 3. látogass ki macskakiállításokra és beszélgess a tenyésztőkkel.

És a cicád minimum 15 évet fog eltölteni veled, ne az árán spórolj,ha neked ez a fajta(vagy bármilyen másik spéci) kell. Alternatíva: gyönyörű cicák vannak menhelyeken is,azok sokkal olcsóbbak is, ráadásul jót is teszel!!

2014. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!