Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S.! Mi lehet a baja?

S. O. S.! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A cicam nagyon kedvetlen (normális esetben nagyon sokat dorombol, mindig bújik hozzánk, most egyáltalán nem), a levegőt elég szaporán veszi és kicsit mintha remegne. Ugrálni sem nagyon mer. Nem kijárós, szoba cica. Reggel illetve délelőtt még evett, de most nem akar. Sajnos csak egy óra múlva tudom elvinni orvoshoz, addig írjatok, legyszi, szerintetek minek lehetnek ezek a tünetei.

2014. szept. 1. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg mindennek, amit inkabb nem irok meg, hogy ne panikolj.

Siman lehet, hogy csak elrontott egy ugrast, es megutotte magat. Ez lenne a jobbik eset.

2014. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha valami baleset lett volna, akkor ugyanúgy lenne étvágya, nem?
2014. szept. 1. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, akkor sem lenne etvagya.. mindenesetre, mit mondott a doki?
2014. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jobban lett fél órán belül, étvágya, kedve is megjött, úgyhogy végülis nem vittem el, biztos nem volt semmi komolyabb.
2014. szept. 1. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Orulok neki ^_^
2014. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 1. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elrontotta a gyomrát. Én spec egyszer úgy jártam, hogy a cicc félrenyelt, hasonló tünetek, spuri dokihoz, ott hányt egyet, feljött, ami rossz helyen volt a cicc meg "meggyógyult". Szerencsénk volt. Remélem nektek is csak valami ilyesmi volt. Azért ha újra előfordul, akkor nézesd meg dokival is. :)
2014. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!