Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskám az olcsó vacak...

Ha a macskám az olcsó vacak tápokat szereti akkor azzal etessem?

Figyelt kérdés
Én megvettem neki a legjobbakat de beleszagol és el akarja ásni... persze ha nincs más akkor egy nap megeszik belőle vagy 6 szemet... de nem hinném hogy ez jó neki ha ennyit eszik csak. Az olcsó, kevés hústartalmú kajákat szereti, etessem olyannal? Esetleg azok közül melyik a legjobb?
2014. szept. 3. 14:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fokozatosan próbáld hozzászoktatni. Az újból először csak nagyon keveset keverj a megszokott kajájába, majd folyamatosan egyre többet. Nálunk bevált.
2014. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem kell választani. Úgy, ahogy az előző mondja, fogod az új tápot, belekeversz egy picit a rossz minőségű kajába. Aztán folyamatosan növeled az arányt. Az én finnyás macskámnál is ezt szoktam csinálni, ha tápot váltunk (kinti-benti, önellátó, nekem meg halaim vannak).

Esetleg kipróbálhatod a nyers etetést is, de az is érdemes először csak "köretként" tálalni a rendes kajája mellé.

2014. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!