Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért jobb a macska mint a kutya?

Miért jobb a macska mint a kutya?

Figyelt kérdés

Mielőtt valami írna valamit, azelőtt olvassa ezt el:

- Kutyabolodok ne írjanak.

- Csak pár okot keresek, szóval ne csináljatok hiszit.

- Azok akik azt mondják, hogy a kutya jobb, annak semmi keresnivalója a kérdésnél, szóval menjen máshová játszani.


2014. szept. 3. 19:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
Jobb az íze.
2014. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a kommenteket orommel latom h nem csak az en macskam tud mosolyogni xd en is cicas vagyok szerintem is jobb a cica jobb erzelmi viszonyt lehet vele kialakitani. A kutyus sajnos csak akkor jon oda hozzam ha van valami kaja vagy jatek a kezembe. Es a kutya csak azer nem kobor meg partol el mer a keritesen csak a macska fer at de allitom hogy ha a kutya egyszer kiszabadul az nem igen ter vissza ez inkabb a macskara jellemzo h csavargasa utan hazater..
2015. aug. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

semelyik állat sem jobb a másiknál! olyan lehet h valaki jobban szereti az egyiket, de ez nem azt jelenti h amit ő szeret az a jobb.

mindkettő egyébként nagyon aranyos állat, és tévhitek is vannak a macskákról (elég sok) meg a kutyákról is.

a kutya nem akkor jön oda ha kaja van nálad!! akinek nincs kutyáa az ne írjon ilyen hülyeségeket! és am a macsek sem a helyhez ragaszkodik! szóval én...igazából kutyás vagyok, de csak mert ez az ízlésem! ettől nem lesz jobb a kutya.

2017. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
7-es a kutya okosabb,husegesebb,a gazdatol fugg h van-e szaga egyebkent ennyi erovel a macskanak meg macska szaga van es amugy mindkettonek van egy alap szaga,kit erdekel hogy kifel toluk... Legalabb a kutya nem bantja a gazdajat (jol nevelt es normalis allatrol beszelek mindkettobe van bolond,hulye stb...) Es vegul a kutya olyan mint egy kis gyerek.
2018. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
30%

Az osszes velemenyre irom amit most ide irok.


Kutyak:


Okosabb,husegesebb,jobb barat.

Ha furdeted nincs szaga.

Ha valakit zavar hogy ugat ne legyen neki.

Ha ugy van nevelve elvegzi a dolgat egy helyre ahova be van tanitva.

Tiszteli a gazdajat.

Ugyan ugy hullik a szore mint barmelyik masik szoros allatnak.

Nem bantja a gazdajat.

Ha valakit zavar h nyalogatja ne legyen neki kutyaja.


Macska:


Nem annyira okos,nem annyira huseges.

Ha apolod nincs neki se szaga.

Valakit a nyavogas zavar akkor ne legyen macskaja.

Nem nagyon lehet nevelni bar teny hogy magatol tudja hol kell elvegezni a dolgat.

A legtobb nem tiszteli a gazdajat.

Hullik a szore mint az osszes szoros allatnak.

Sok macskat lattam anelyik bantotta valahogyan a gazdajat.

Valaki a dorgolozest utalja.


Nyilvan a normalis kutyakra es macskakra gondoltam nem a rosszul nevelt vagy fogyatekos allatokra.


Nekem meg van az okom hogy ruhellem a macskakat.

2018. szept. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Minden állat más természetü.

Cica

-Tiszta,állandoan tisztálkodik,nem kell fürdetni

-Alomba végzi a dolgát

-Nem kell esöbe,hidegbe,latyak sétáltatni

-Ragaszkodo(nyilván nem mindegyik)de az én kedvencem mindig az ajtoban várt,mindig jött utánam,éjszaka alvásközben felkelt kikisérni pisilni,imádtsm az illatát

2020. szept. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Nekem volt macskám és kutyám is. Mindkettőnek meg van az előnye és a hátránya. Persze mivel most a macsákról van szó róluk írok.

Ha jól neveled a macskád lehet bármire képes. Jó nem bármire, de tényleg lehet több lehetőség van bennük mint ahogy egyesek hiszik. Akár trükköket is meg lehet tanítani, persze ha ők is akarják.

Nem kell őket sétáltatni vinni.

Nem kell agyon ölelgetni őket.

A kedvencem, hogy dorombolnak 😼.

Jól kommunikálnak.

Tisztítják magukat.

Most így hirtelen ennyi

2021. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

1.Tisztábbak

2.Cukik (kutya is)

3.barátságosak

4.nem szarnak be ha véletlen 2 óráig nem viszed ki

5. nem nyaldos (legalábbis az enyém engemet nem)

6.nem kell őket kivinni

7. nem kell neki 20000 forintos prémium tápot venni

2022. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!