Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Advantage vagy Frontline cseppek?

Advantage vagy Frontline cseppek?

Figyelt kérdés

Nektek milyen bolhairtó vált be?

Nem hemzsegnek benne, de megjelentek a kis dögök. Amúgy fürdetni szoktam, illetve a helyét lefújni direkt erre való spray-el.

Kinti-benti cica, reggelre mindig az ágyban találom- még most kéne elejét venni a bolhaügynek :D


Gyerek is van a családban, aki imádja a macskát cipelni (meglepő módon a macska is bírja a dolgot) Szóval, olyan kellene, ami után 1-2 órával már lehet piszkálni az állatot veszély nélkül.


2014. szept. 8. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Advantage cseppet szoktam a macskáimra használni.Nekem bevált. Én ajánlom csak ugye a nyakára kell tenni hogy ne nyalja le.Meg én szoktam venni bolhák elleni sampont is hatásos szokott lenni Azt viszont nem tudom hogy mennyi ideig nem szabad megfogni a macskát. Esetleg meg kérdezheted orvosnál vagy állat patikában.:)
2014. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!