Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy védhetném meg a kiscicámat?

Hogy védhetném meg a kiscicámat?

Figyelt kérdés
Tegnap születtek (5-en) ,egyikük halva,másik 5ó4 pedig élt. A jászolba születtek.(Falun lakok) Reggelre csak egy kiscica maradt :/ Azért mert a bakkmacskák megölték:) Ezt az egyet hogy tudnám megvédeni,ha az anyja folyton elakar mellőle jönni? Nagyon féltem azt az egyet ami van:) Kérlek segítsetek nekem!!!
2014. szept. 9. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálhatnád külön helyre tenni az anya macskát és a kölykét is mondjuk a házba.


Vagy a fészerbe ahol rájuk csukod az ajtót és meggyőződsz hogy nincs olyan hely ahol betudnak menni.


Az anya macskát néha kirakod hogy elvégezze a dolgát aztán vissza teszed a picihez. Néha ellenőrízheted is hogy gondoskodik-e róla rendesen vagy sem

2014. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt még elfelejtettem oda írni, hogy lehet hogy életképtelen a kiscica azért hagyja ott mindig.


De ha van időd, energiád rá akkor segíthetsz rajta azzal, hogy veszel kiscicáknak való tejet, meg cumis üveget és te magad eteted óránként. Akor arra is figyelni kell, hogy míg nagyon pici cica nem képes pisilni, kakilni csak ha valamilyen formában az anyja ingerli neki ott lent, vagy dörzsölöd a hasát, és akkor tuti megmarad. :)

2014. szept. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Nagyon sokat segítettél!:) Ment a zöld kéz,és tényleg nagyon hálás vagyok :) Megpróbálom amiket leírtál :) Mondjuk a kiscica szopik ,de az anyukája folyton elkóborol..tehát átpróbálom venni az anyukája szerepét:) És mégegyszer nagyon nagyon köszönöm:D
2014. szept. 9. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Kecsketejjel is itathatod, ha falun az megoldhatóbb. Sok sikert! Fontos, hogy féregtelenítsd az anyát és a picit és meleg helyen legyen, mert a macskanátha is veszélyes lehet.
2014. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!