Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kakil a kb 2 hetes...

Miért nem kakil a kb 2 hetes kiscica? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napja találtam kint az udvaron. vettem neki tápszert, etetem. meg tudtam pisiltetni, de nem kakilt amióta itt van.
2014. szept. 11. 13:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és folyton nyávog.
2014. szept. 11. 13:19
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, h nedves zsepivel vagy vmi ronggyal, esetleg kézzel kell simogatni a hasát, mert magától még nem képes végezni a dolgát ilyen fiatalon.
2014. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Simogasd a hasát és nedves, langyos vattával törölgesd a végbélnyílását. Az anyaállat is ezt teszi (már úgy értem, ingerli), így éri el, hogy a kisállatok ne feküdjenek a saját ürülékükben, hanem akkor ürítsenek, amikor ő "takarítani" tud utánuk.
2014. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, ezt olvastam a neten. utána olvastam gyorsan hogyan kell felnevelni.

csinálom is minden etetés után de csak pisi jön. kaki nem.. :(

2014. szept. 11. 13:36
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
mivel eteted?
2014. szept. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csecsemő tápszerrel.
2014. szept. 11. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Remélem macskának valóval! Egyébként ilyen kicsin a széklet is folyós állagú, csak ugye más színű. Nem lehet hogy nem vetted észre esetleg? Embernek való tápszerrel ne etesd, mert ha azzal akkor azért nem tudja megemészteni is bele is halhat! Vegyél tejpótlót, minden állatos boltban találsz!
2014. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nagyon sok helyen olvastam, hogy csecsemőtápszer is ugyan olyan jó.
2014. szept. 11. 14:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valakinek jó, de lehet hogy a cicádnak nem, mert valamiért nem ürít, és ez nagyon nem jó! Az éltébe kerülhet!

Vegyél ilyet: [link]

Ez nagyon hasonló az anyamacska tejéhez. Az oldalon megtalálsz mindent, az adagolással és minden mással kapcsolatban!

2014. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem jó neki. Gondolj bele, a kismacska kb. 6 hét fejlődés után jut el oda, ahova a kisgyerek kb. 1 éves korára. Egészen más az összetétele az emberi tejnek, mint a cicáénak.
2014. szept. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!