Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kakil a kb 2 hetes...

Miért nem kakil a kb 2 hetes kiscica? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napja találtam kint az udvaron. vettem neki tápszert, etetem. meg tudtam pisiltetni, de nem kakilt amióta itt van.
2014. szept. 11. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na mizu a cicáddal? Jó vele minden?

Amúgy az ilyen okos emberekkel ne is foglalkozz pontozd le őket, még royal canin tej hát nem mindenkinek van 5ezre egy heti adagra rá viszont az emberi tej tényleg nem hiszem hogy alkalmas a cicának,de ha hosszútávon jó neki akkor én kérek elnézést, de az tényleg igaz h kb ezer ftból megtudod neki venni egy állatpatikában a tejpótlót,cumisüveget, mindent.Nem drága.

2014. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ÉS! nagyra értékelem hogy befogadtad nagyon rendes ember vagy tartsd meg ezt a jó szokásod én is ilyen vagyok mint te, de itt vigyázz mert leharapják a fejedet egy kérdésért...ilyennek kéne lennie minden embernek.
2014. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!