Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbor macska kölyök, teendő?

Kóbor macska kölyök, teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap befogtunk egy kóbor kismacskát és nem tudjuk, hogy jobb lenne-e neki, ha vissza engednénk oda ahol volt, mivel elég sokkos állapotban van plusz beszorult a radiátor mögé ahonnan ki szedtük óvatosan és eltömítettük az ilyen járatokat ahol ez megismétlődhetne. Attól tartunk, hogy csak bujkálni fog néha át megy másik helyre (szekrények alá) ahova piszkíthat, de enni nem fog. Ahol találtuk egy régebben bezárt étterem hátsó udvara ahol 2 másik kölyök és az anyjuk volt. Mivel a másik kettő jól tápláltnak tűnik és a lakók is etetik őket [Panel közelben található] ez pedig elesettebbnek tűnt és talán a többiek szoptak helyette is. Tudom, hogy időre van szüksége ahhoz, hogy megszokja a hangunkat és bátrabb legyen, de félünk többet ártunk mint használunk szegénynek.

2014. szept. 12. 08:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Frissítéss: A komód alatt volt, elfogadta a kezem és iszonyatosan dorombolt, de most ki jött onnan, próbáltam kis langyos tejjel fecskendőből, nedves kaja, víz, alom tál semmi ugyan úgy sír elég intenzíven nem tudom mit csináljak lehet vissza kéne vinni az anyjához :S.
2014. szept. 13. 02:54
 12/12 Platypus ***** válasza:
Nem kéne visszavinni az anyjához, legfeljebb ha azt akarod hogy egész életében a kóbor macskák táborát gazdagítsa. Tejet pedig ne adj neki mert csúnya hasmenése lehet tőle.
2014. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!