Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan, hogy az anyamacska...

Van olyan, hogy az anyamacska megeszi a kölykeit? :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%
A menhely TELE van macskákkal, de elég ha nyitott szemmel jár az utcán! Hozzon onnan kismacskát! Az én kevenc macskám kiskoromban ezért halt meg! Minden évben kétszer szült míg végül megbolondult és lopkodta más kölykeit, mert ő a 6. alom után mindig elvetélt de olyan is volt hogy kismacskát találtam a párkányon reggel csupa vérben,. Hogy azt ne is említsem hogy nem volt kifejlett csak egy rózsaszín izé! :S A macskának ez csak fájdalom...
2010. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%
Háhá nem a tiéd akkor csak röhögj szerencsétlenen...
2010. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerinted ez vicces?Mi az,h röhögjön?!Ez nagyon nem vicces már ne is haragudj.Hogy lehet ilyet írni? :S
2010. jan. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj már meg olvasni! Ő írkált ilyeneket hogy :D :D "nem is az én macskám volt"! Arra mondtam!
2010. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Jólvan nem volt egyértelmű,mert ő -:D -ezt a jelet a saját macskájára írta,h ivartalanítva lesz,mert előtte már valaki írta,h ne szaporítsák a macskákat.
2010. jan. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ez tortent ma nalam is 1 hetes kolyket ette meg eletkepes volt szerintem es az anya macska se ehezett borzaszto volt...latni...szerintem ezutan en is ivartalanitom
2018. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
:'(
2018. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!