Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti macskák ilyenkor ivartal...

Kinti macskák ilyenkor ivartalanítani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy egy kis részt leborotválnak nekik a műtét előbb, és mivel kint macska, az idő meg már nem a legjobb, nem fog-e fázni míg vissza nem nő a szőr?
2014. szept. 20. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lány cica elég nagy rész lesz leborotválva. Hát nem tudom.Szerintem biztos hogy fázna.Főleg az elején.Meg ugye kell vigyázni a varratokra is.Nem tudnád addig bent tartani:Ameddig picit vissza nem nő neki? Vagy addig ameddig vissza nem viszitek varratszedésre?Sokkal jobb minél hamarabb ivartalanítani.Hogy ne legyenek kiscicák.Remélem segítettem.De azért írd le hogy döntöttél.
2014. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiú cica. Addig tervezem bent tartani, ameddig elmúlik a műtét utáni kábaság. De több napig nem tudnám bent tartani, szerintem nem is szeretné a cica.
2014. szept. 20. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kandúroknál észre se veszed azt a pici szőrtelen részt :) nyugodtan vidd el,ettől megfázni nem fog.Pár napig tartsd bent és ennyi,gyorsan gyógyul a kandúrok műtéti hege,varrni se kell.
2014. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha kandúr akkor tényleg nagyon pici vágás lesz ott.Szinte észre se lehet venni.Kicsit kába lesz ugyan de hamar olyan lesz mint volt.Csak pár napig tartanád bent.
2014. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!